Život je jedna velká AKCE!

Je to týden, co jsme navštívili Youtube akci 4FANS v Kongresovém centru v Praze. A já si uvědomila, že ke svému životu potřebuji podnikat nové cesty, zážitky, zkrátka být v pohybu. Ti, kdo mě znáte déle, to o mně víte. Ráda cestuji, vzdělávám se, poznávám nová místa, lidi. Na jednom místě nevydržím moc dlouho.

women-697928_1920

Video z akce, kde se dozvíš, jak to na 4FANS vypadalo a to, jak jsme si to užili, se dozvíš v TOMTO VIDEU>>>

Ráda bych se zeptala vás, čtenáři mých článků, také rádi výletíte, navštěvujete, jste v pohybu? Nebo radši sledujete životy a zážitky druhých od monitoru svého počítače?

Žijeme více online než „offline“..

Dnes jsem si uvědomila, jak moc jsme se jako lidi dostali do stádia, si méně život užívat reálně – takzvaně OFFLINE (venku) a místo toho trávíme spousty času sledováním životů druhých lidí v uzavřených místnostech. Pak jsme z toho nemocní – máme nedostatek čerstvého vzduchu. Pořád jsme někde v místnostech, pokud to není doma, tak je to práce nebo škola..

Je to dobře nebo špatně? Co si o tom myslíš?

Éra novodobých robotů?

Mám pocit, že se z nás pomalu stávají roboti, kteří jsou na elektronice dost závislí. Jsem zvědavá jak to s námi bude vypadat za pár let.. Mladá generace už si bez počítačů, tabletů a mobilů nedokážou představit život. Vyrůstali na nich stejně tak jako na dudlíku :)

Teď si na chvilku zavřete oči a zkuste si představit, kdyby zmizel internet. Vypla se elektřina. To by byl totální chaos :) Nebo si to radši nepředstavujme, abychom to nezhmotnili.

Technologie – fajn sluha, špatný pán?

V něčem nám technologie pomáhají, ale někde i dost škodí. Je dobré znát míru využívání prostředků, které máme kolem sebe. Pomáhají mi nebo mi spíš škodí? Položme si otázku každý sám pro sebe..

Sledujeme životy druhých, přestáváme žít ty naše?

Za monitorem mnohdy sledujeme životy druhých lidí, které ani neznáme osobně. Mnohdy můžeme být smutní z toho, že nemáme to, co druzí ano.. Díky internetu a Youtube to všechno máme na stříbrném podnose – můžeme si vybírat, co se nám líbí a co ne.. Dobré je si ze všeho vzít hlavně to, co nás inspiruje – po čem toužíme a přát si to, pracovat na tom. V tom vidím obrovské bohatství dnešní doby. Vidíme, co je možné. 

Co může mít/zažívat druhý, můžeš mít/zažívat taky!

Když sledujeme druhé lidi, kteří jsou úspěšní, nezáviďme jim, přejme jim. Od toho se totiž odvíjí všechno! Je to o energii! Vizualizujme si a přejme si, že to můžeme mít také. Berme si od druhých takovou inspiraci z toho, po čem sami toužíme. Věřme a žijme to ve svých životech (byť to ješte reálně nežijeme).

Nejdřív uvěř, pak uvidíš!

Nedávno jsem postřehla takovou výzvu, o které mluvil David Kirš. Člověk, co mě hodně inspiruje a učím se od něj. Výzva zněla: zkuste se alespoň na jeden den zcela distancovat od internetu. Prostě buďte offline.

Ráda bych tuto výzvu jednou za čas splnila, protože ten „online život“ opravdu vysává naší energii. Patřím mezi lidi, kteří se rádi učí novým věcem a to konám hlavně přes internet, proto cítím, že bych toto chtěla omezit a žít více reálným životem.

Jdete do toho se mnou? :))

N*Á*P*A*D – osobní vysněná seznamka

Proto vnímám jako obrovské poslání inspirovat lidi k tomu stejnému. Žít spíše offline než online. Možná proto, když jsem zakládala Vysněnou seznamku, kde se v uzavřené Facebook skupině můžete seznámit se svou spřízněnou duší, tak mě napadlo, že ještě lepší by bylo se potkávat OSOBNĚ.

Byli jste PRO! Což mě utvrdilo v mém nápadu. Díky!

17022100_216251482183669_6584720635270108881_n

Momentálně do skupiny přichází noví členové, kteří se zajímají o svůj osobní růst a já mam obrovskou radost z toho, že na sobě pracují. Že již přišli na to, že vše se odráží od nás samotných. A toho, že partneři, kteří nám vstupují do života jsou pouze naším odrazem (zrcadlem). Pokud chceme toto zrcadlo změnit, je nejprve třeba začít u SEBE. :)

Přeji poklidný zbytek dne! Romi

O autorce: 

Romča je dvacetiosmiletá slečna, která má ráda, když jsou lidé šťastní, a proto jim k nalezení cesty ke štěstí napomáhá. Je autorkou ebooku 10 tipů, jak najít vysněného partnera a letos založila Vysněnou seznamku, kde se můžeš seznámit se svou spřízněnou duší.

16806763_10208547561388255_762869744961374577_n

 

 

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště