Vaše ohlasy

b6_people_dancing_0510

Dobrý den milí čtenáři,

rozhodla jsem se oživit náš společný čas na Kouzlu motivace a abyste se i vy měli možnost více zapojit. :)

Berte to jako výzvu. Protože jsme si stále více cizí. Tím mám na mysli fakt, že skoro ani svého souseda v paneláku ani neznáme. Stává se to, doba jde dopředu, máme stále méně času. Já radím zastavit se a vzít si ponaučení, buďme vedeni příběhy lidí, kteří si cestu, na kterou se my právě chystáme, již prošli – a můžou nám ukázat směr dříve než se sami „spálíme“. CO NA TO ŘÍKÁTE?

Proto jsem se rozhodla začít vás „obšťastňovat“ příběhy lidiček (jsou to lidi jako vy a já), kteří se s vámi rádi podělí o svoje zjištění – a ráda uvítám i příběh váš. Zažili jste si v životě něco, co byste rádi předali dál a udělali tak dobrý skutek ostatním?

Zažili jste v životě něco, co byste příště udělali jinak?

Máte pocit, že si chcete ulevit tím, že se o své poznatky ze života podělíte s ostatními?

Vidím jedinou možnost! Napište mi svůj příběh na mail: diamond2013@email.cz, pokud bude třeba, váš příběh gramaticky i stylisticky opravím a můžete se těšit na jeho zveřejnění :-)

A TO NENÍ VŠECHNO!

Dále jsem se rozhodla se s vámi podělit o radost, kterou v poslední době pozoruji ve své mailové či Facebookové schránce.

Stáhněte si svůj EBOOK o osobním rozvoji „Magická slova mistrů života“.

Chodí mi totiž reakce s chválou na naši stránku – Kouzlo motivace, která nás všechny spojuje, dává nám širší pohled na život, podněcuje k zamyšlení, a osobně rozvíjí. Ti, kteří jsou pravidelnými návštěníky sami ví své. Jdeme kupředu – a společně – a to je na tom to krásné. Jsem vděčná za vás všechny, že společně tvoříme tak skvělou komunitu lidí, kteří nechtějí zůstat na jednom místě, ale touží stát se lepšími lidmi, lépe vychovávat svoje děti. Jste to právě vy, kterým není lhostejný vlastní život – a toho si NESMÍRNĚ VÁŽÍM!

Takže pojďme rozhýbat naše životy ještě rychleji než doposud. Uvítám vaše podněty. Protože ty nejlepší hodnoty vznikají společně. Víc hlav, víc ví, takže se nebojte mi napsat. 😉

S láskou, Romča

DSC03040


Leave a Reply

Přejít k navigační liště