Chceš víc peněz? Tak si je vezmi!

9788074390371_moje-penize-aneb-chudoba-neni-ctnost-ale-nemoc.2578

Není pravidlem, že vždy píši recenzi na každou knihu, co přečtu. Vyberu si tu, která mě obzvlášť zaujala.

A tou je jednoznačně kniha „Moje peníze“ od Zdeňky Jordánové. Pamatuji si jakoby to bylo dneska, kdy jsem stála v knihkupectví před svým oblíbeným regálem knih na téma osobního rozvoje. A tenkrát jsem tam zahlédla tuto útloučkou knihu zmiňované spisovatelky. V duchu mi naběhla myšlenka. Co může být tak cenného v knize tak maličké? A tenkrát jsem si knihu nekoupila a dala přednost jiné. Ale osud tomu chtěl jinak a na knihu jsem narazila v berounské knihovně. Vidím známý název „Moje peníze“, moc se nerozhoduji a říkám si v duchu „beru ji!“, to není náhoda, že jsem ji znovu objevila :-), a tak se s vámi chci podělit o své dojmy z této knihy.

Protože pokud si kladete otázky typu „Proč mám pořád tak málo peněz, proč nerostou na stromech?“ nebo „Přijde mi, že pořád jen pracuji a ani si peněz neužiji?“ či „Už zase mám platit? Peníze jsou zlo…, kde na to mám pořád brát?“

11021160_768035929941366_362020032393067724_n

(pro zvětšení fotografie na ni klikni a ochutnej kousek z této úžasné knihy)

 

Všechny „problémy“, které vám peníze „činí“ totiž plynou pouze z vašeho přesvědčení a z toho, jaký máte k penězům vztah. Je dost dobře možné, že jste nějaké špatné pohledy na peníze převzali od svých rodičů. Jak spisovatelka v knize bravurně popisuje, peníze se k nám chovají pouze tak, jaké o nich máme mínění. A vše se dá ovlivnit, změnit. Znám spousty bohatých, kteří byli nejdříve chudí a neměli bohaté rodiče ani předky. Prostě se rozhodli přestat být chudými, a tak postupně bohatli. Je potřeba určité změny a ROZHODNUTÍ, abyste měli peněz dostatek. Přijmout jisté principy dneška a dělat, co vás baví. A hlavně – změnit svůj vztah k penězům. Jak?

Návod, se kterým plně souzním, se dozvíte právě v knize od Zdenky „Moje peníze“ nebo v mém článku, který jsem na toto téma napsala, přečíst si ho můžete zde.

Sama ze své zkušenosti vím, že leccos se dá v životě změnit a vše je o úhlu pohledu jak se právě na peníze a svět kolem nás díváme. Svět může být úžasným místem plným překvapení a hojnosti nebo zlým prostorem, kde my neneseme žádnou vinu a svalujeme to na „to oni“, oni mi ublížili, oni mě okradli.. Ruku na srdce, my sami jsme zodpovědní za svůj život. Výběr je na nás. A když vezmeme svůj život do vlastních rukou. Můžeme si vytvořit skvělý život, nechci říct, že tam nebudou překážky, budou. Ale záleží na našem osobním přístupu, jak se na ty překážky budeme dívat.

10403425_771405962937696_3976664029760661127_n

Takže kniha „Moje peníze“ vám může pomoci své peníze rozmnožit, získat díky ní „vyšší poslání“ a nemusí. Všichni jsme totiž na určité cestě a ten čas, kdy dojdeme k uvědomění, co svět kolem nás vlastně skýtá, na to každý jeden z nás přijdeme v různých časech, možná nikdy. Je to jen o nás samotných.. Co v životě chceme. Budu ráda, kdybych alespoň jednomu z vás pomohla otevřít oči, že váš život může být jiný, mnohem bohatší, než jak ho vnímáte dnes.

Takže pokud vám není vaše finanční situace lhostejná a hluboce si přejete s tím něco dělat, doporučuji kupte/půjčte si knihu Moje peníze od paní Jordánové. :-)

Recenze od čtenářky Zuzky: 

Zdravím Vás Romčo, tak jsem si v pondělí večer koupila tu knihu Moje peníze, no a dneska ráno už nebylo co číst jsou tam zajímavé věci, spoust z nich člověk zná, ale neuvědomuje si je. Každopádně super čtení a já jsem v ní našla sílu pokračovat Mockrát vám děkuji za doporučení.

S láskou, Romča

cropped-cropped-detail1.jpg

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště