Reference od vás..

Přeji vám příjemný předvánoční čas, 

nikam nespěchejte, užívejte si chvíle klidu,

dělejte jen to, co tak sami cítíte a do ničeho se nenuťte..

Dostala jsem další zpětné vazby od vás, tak se s vámi o ně chci podělit a poděkovat,

protože si toho nesmírně vážím :-)

1) první milá slova jsou od Simonky

Milá Romi,

musím Vám poďakovať za krásnu FB stránku. Úprimne Vám ďakujem, tak veľmi ma Vaše slová pohladili po srdiečku, zahriali vnútro. Pred pár mesiacmi som sa totiž rozišla s priateľom, pretože mi klamal,… mala som z toho rôzne pocity. Ako vinu, strach, bolesť… stále to bolí.

Takže ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za milé slová. Neviem presne kam teraz smerujem viem len, že moje srdce túži milovať a to tak veľmi až to bolí a nemá to kde dávať…
Želám Vám len to najkrajšie

S pozdravom

Simona

2) druhá zpráva, která dorazila je od Danielky

Ahoj Romi,
sice se neznáme, ale mám velkou potřebu Ti poděkovat za Tvůj článek, který je teď v Ženy ženám. Vystihuje přesně to, co teď cítím. Děkuji Ti. Přeju krásné dny a víru sama v sebe. Daniela

 

Děkuji, vaše reakce mě hřejí na srdci a to, že vám má slova pomáhají.

Romi

cropped-cropped-detail1.jpg

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště