Princ hledá úžasnou princeznu! Kde?

Toto je název mého nového článku, který publikuji na oblíbeném portále, /nejen/ pro ženy, Ženy ženám.

Článek během dneška, kdy ho publikovala úžasná redaktorka Katka, získal 217 lajků.

Za což jsem obrovsky vděčná! Není nad to, když děláte práci, která je vám vášní, pak jde všem samo. Lidičky vám dávají úžasnou zpětnou vazbu a to pak pociťujete obrovskou vděčnost a dostáváte nové „vhledy“ a nápady, co předat světu dál.

Přesně si pamatuju na dobu (není to tak dávno), co jsem publikovala svůj úplně první článek! 

Nakonec jste rádi za to, že jste hodili svůj strach do „koše“ a rozhodli se vykročit do neznáma! Věřte, že jsem se moc klepala, než jsem to odeslala. Hlavou mi běhaly myšlenky „kdo to bude číst, publikují to vůbec?“

Svůj první článek jsem publikovala skrz stránky, (nyní již) mého kamaráda Roberta, který je mimo jiné spolu-autorem ebooku Mistrovství života, http://www.zivotbezhranic.cz.

Byla jsem u vytržení, když ho nakonec opravdu potvrdili a publikovali! A tak se rozjela moje dráha uživatelsko-spisovatelského „génia“ :-)) 

Depositphotos_23101642_xs

Ale k mému článku, který od vás dostal takový ohlas! Zde je malá ukázka: 

Pokud jste viděly pohádku Tři oříšky, tak Popelka, do které se princ zamiluje, je sama sebou, a má se ráda, byť ji macecha s nevlastní sestrou nenávidí. Ona to nedělá princi lehčí. Naopak! Dá mu výzvu, že si ho vezme za manžela pouze za podmínky, když uhádne její hádanku.

Pokud vás „pohádka“ zaujala, přečtěte si ji celou tady. 

Hezký zbytek dne a večera :-)

Romi

zakladatelka Kouzla motivace 

10897908_757102321034727_2098211977053249872_n

10436139_757102357701390_6331012072401920954_n

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 

cropped-cropped-detail1.jpg

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště