Potkáváš stále ty nesprávné partnery?

Tuto otázku jsem si kladla nesčetněkrát. Proč mám stále „štěstí“ na takové muže, kteří nejsou na stejné vlně jako já? Stále něco špatně.. Vždyť toho tolik nechci. Snad jen, aby se o mě zajímal, byl hodný, chtěl trávit společné chvíle, mohla jsem si s ním povídat o životních tématech. Nepotřebuji, aby měl v garáži zaparkované BMW a tučné konto.

couple-260899_1280

Byť jsem to poslední dobou přestala řešit a více se soustředila na sebe, abych byla šťastná sama o sobě, tak mi to nedalo a musela jsem se zeptat své vědmy na jednu otázku, co mi se mi v hlavě objevovala už nějakou dobu..

Proč stále narážím na takové muže, kteří mají nějaké vady „na kráse“?

U tohodle mi vadí, že kouří, druhý zas kouká jen na sebe, vadí mi, že se nevidíme často. Pořád mi něco vadilo. Na chvíli mě napadla i varianta, že si moc vymýšlím a že bych se možná měla spokojit s tím, že takový je život. Ale já nechtěla! Něco uvnitř mi stále našeptávalo, že mám vydržet a počkat si na takového, kterého nosím ve svých představách. A ten návod, abys měl/a jasnou představu koho si vlastně doopravdy přeješ, a tak sis ho přitáhl/a do svého života Ti pomáhám dát dohromady skrze ebook, který si můžeš stáhnout přímo TADY. 

Vědma mi dala odpověď, ve které jsem objevila obrovský smysl.

„Narážíte na takové muže, abyste se utvrdila v tom, co nechcete a mohla si definovat co si naopak přejete. Lépe vás to nasměruje správným směrem.“

S odstupem času zjišťuji, že je v tom obrovská pravda. Za ty roky, kdy se mi minulé vztahy rozpadly, jsem totiž zjistila, že to tak mělo být, ikdyž jsem ve chvíli rozchodu byla smutná a trápil mě fakt, že jsem do onoho vztahu tolik investovala a teď je to jednoduše pryč. Ono to však k životu patří (pády a vzestupy), procházíme vývojem, měníme se a s tím i naše tužby a představy o vysněném životě a partnerovi. 

Došla mi jedna důležitá věc, že pokud bych v nějakém tom „vztahu“, který mi nefungoval a něco mi tam nesedělo, zůstala, tak bych nyní nemohla být tak šťastná, že jsem poznala muže, se kterým žijeme v úžasné synchronicitě, kdy se div nedoplňujeme ve větě. Zkrátka vytušíme dost dobře, co si ten druhý myslí. To jsou takové „shody náhod“, které vás utvrzují v tom, že jdete správně. :)

Možná jsi teď ve stavu, kdy jsi sama/sám a narážíš na partnery, kteří nejsou dle Tvého gusta ti správní. Možná slýcháš od rodičů, ať si dáš pozor, abys nepřebral/a.

Chci Ti dát jednu radu – vykašli se na to, co kdo říká. Dej na hlas svého srdce a věř tomu, že až přijde ten pravý, tak to sama/sám poznáš!

Přijde to neohlášeně. Jak blesk z čistého nebe a o to víc si toho budeš vážit. Naučí Tě to trpělivosti a vděčnosti. Vyplatí se počkat! Nenuť se do vztahů, kde to necítíš jako to správné, kde Ti chybí to, po čem bytostně prahneš. Každý jsme jiný. Každý máme jiné představy o životě a je úžasné vztah sdílet s někým, kdo to má nastavené jako Ty. Nemusíte oba milovat stejné druhy filmů, ale v životě toužíte například po společném trávení času, podnikání, rodině, cestování – to je motor k tomu, aby vztah byl naplněný. Máte stejné tužby, kam si přejete, aby se váš společný život ubíral.

Už jsem zažila dost případů, kdy si lidé našli svou drahou polovičku, se kterou jsou šťastní a to jen proto, že vydrželi počkat na spřízněnou duši. A třeba se už za rok vzali, měli dítě.. Ostatní se tomu mohli jen divit, ale oni nevědí, co si Ti dva zažili v minulých vztazích. Když má člověk zkušenosti, tak už lépe vycítí, co je to pravé. Proto není nač čekat :)

Věděli za čím si v životě jdou, co chtějí zažívat a to je základ! Definovat si, jaký život si přeješ žít po boku svého partnera, pokud to nevíš, budeš se stále motat v kruhu příležitostných známostí, kde Ti bude furt něco vadit.

Další věc, kterou bych chtěla podotknout, že je potřeba začít pracovat sám/sama na sobě. Na lásce k sobě samé/samému.

To je dost klíčové. Není možné, aby Ti ten druhý dal něco, co sám/sama nemáš zpracované.. To pak nebude nikdy 100%. Fakt, že jsi připravená/ý na zdravý vztah s druhým poznáš tak, že toho druhého už NEPOTŘEBUJEŠ, ale CHCEŠ!

12417727_10206208868442393_3374013213959590707_n (1)

fotka z výletu Roxy, já a Míša – Červená Lhota (Jižní Čechy) – doporučuji zavítat, úžasně romantické místo, můžete si vypůjčit lodičku a proplouvat kolem zámku a kochat se úžasným stavením :)

Už tu nejsou ty důvody, proč bys druhého bytostně potřeboval/a. Jen ses zkrátka rozhodl/a, že chceš s druhým SDÍLET to hezké, i to špatné, což patří ke každému vztahu a v každém vztahu to tak je. Je to jako s počasím – někdy musí sprchnout, aby se pak zas vyklubalo sluníčko.

Jaké potřeby mám na mysli? Možná partnera POTŘEBUJEŠ, protože:

  1. potřebuješ se cítit v bezpečí
  2. potřebuješ, aby tě finančně zabezpečil
  3. potřebuješ mít s kým trávit čas
  4. potřebuješ obejmout
  5. ….

A tak bychom mohli pokračovat dále.. Tady jde však o závislosti. Chci druhého, aby dělal to a to.. To je špatně. Je třeba si uvědomit, že chci s druhým být, protože já jsem sama naplněná a chci své vnitřní štěstí úzce sdílet s další osobou.

Pokud jde o POTŘEBU, vždy to bude postavené na závislosti na tom druhém. A ve chvíli, kdy to možná přestane dělat, nastává problém. Proto, pokud už jsi ve stavu, kdy nepotřebuješ, ale chceš, tak si výše uvedené potřeby dokážeš dát sama/sám a nekladeš tak přehnané nároky na druhého. A to je znamení, že jsi na správné cestě. Už druhého nepotřebuješ k tomu, aby Tě učinil šťastnou/šťastného, protože Ty už v té fázi jsi! :)

Gól! Gratuluji Ti.

Pokud se však cítíš býti ještě na cestě a toužíš po vzdělávání se dál, doporučuji Ti přihlásit se do mého VIP klubu, kde Ti průběžné budu posílat zajímavé odkazy a své články, které Tě postupně dovedou na správnou cestu.

Jak to učiníš? Napiš mi na kouzlomotivace@seznam.cz a přihlaš se k odběru. Těším se na Tebe!

Možná se Ti to děje i v jiných vztazích, že jsi v přítomností lidí (kamarádi, rodina), kteří jsou ti nesprávní. Cítíš, že nejste na stejné vlně. Takoví lidé budou vždycky Tvým zrcadlem, ukazují Ti, co máš v sobě ještě nepoléčeného. Můžeš z těchto vztahů vystoupit a najít si takové lidi, kteří Tě také upozorní na chyby, kterých se můžeš dopouštět, budou k Tobě upřímní, ale už Tě nebudou shazovat, ale naopak podporovat, ve všem do čeho se pustíš. To jsou ti správní! Těmi lidmi by ses měl/a obklopovat. Oni z Tebe totiž vydolují jen to nejlepší :)

Pokud nejsme dostatečně sebevědomí si své vlastní hodnoty, tak potřebujeme, aby v nás uvěřil nejprve někdo jiný, aby podpořil to, pro co jsme se rozhodli a pak v sebe můžeme uvěřit i my sami. Toto je velmi léčivý proces.

Když jsem začala psát svůj blog, vytvářet příspěvky na Facebooku, natáčet videa, tak jsem si moc nevěřila, ale někdo jiný ve mně uvěřil, podpořil mě a pak to šlo mnohem snáz. Budoucnost je pouze v Tobě. Jen Ty sama/sám víš, co je Tvoje životní poslání v tomto životě a poznáš to jedině tak, že budeš naslouchat svému srdci a ne „pravdám ostatních“.

Preji Ti hodně štěstí na cestě. Romi :)

O autorce:

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a radovat se z lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

V dubnu roku 2015 jsem napsala svůj první ebook 10 tipů jak najít vysněného partnera (psáno dle skutečné události, té mé..)

5798_10206023573810143_7279506259495333849_n


Leave a Reply

Přejít k navigační liště