Nové setkání..

indexNesmírně mě potěšilo NOVÉ SEZNÁMENÍ – tentokrát s Marcelkou L.

Dovolím si tvrdit, že i v „internetovém světě“ si člověk může skvělě popovídat a předat cenné informace. Mnohdy navázat přátelství, které se mu v tom „reálném světě“ nepodaří. Znám ve svém okolí lidi, kteří „internetovou dobu“ moc neuznávají, ale mně přinesla spousty užitečného. Od internetových obchodů, kde jsou ceny zboží dost pod cenou s porovnáním v běžných kamenných obchodech, až po setkávání se s lidmi na jednom místě (to kdyby člověk měl všechny objet, musel by si vzít týden dovolenou :D) – takže vše funguje tak rychle :)

Ale zpět k mému navázání nového kontaktu. Od Marcelky jsem dostala tuto úvodní zprávičku, kterou s jejím dovolením sdílím i s vámi, jak jsem vám již psala…

Krásný den Romčo, jsem nadšená, že jsem objevila Vaše stránky Kouzlo motivace a děkuji za ně, motivaci potřebuji. Upoutal mě Váš článek Nemoci pocházejí z emocí, o čemž se již delší dobu přesvědčuji a již delší dobu se zabývám oblastí osobního růstu, zdravé životosprávy, meditace, pozitivního myšlení atd..

Ještě jednou děkuji za zpětnou vazbu, které si nesmírně vážím. Činí mě to šťastnou, že naše stránky pro Vás mají smysl! A těším se na další odezvy od vás.

Mějte se krásně a užívejte začátek roku 2014 a buďte tam, kde je motivace. :) S námi.

S láskou, Romča

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště