Nezadaná a píše o vztazích?

Pixmac000056365283

Před nějakou dobou jsem vás informovala o tom, že v polovině dubna vyjde můj první ebook na téma „Jak najít vysněného partnera“.

Již se spousty z vás zaregistrovalo k rezervaci tohoto ebooku, za což jsem nesmírně vděčná, protože jste možná sami a hledáte lásku. Nebo jste ve vztahu, ale tak nějak cítíte, že to není to pravé ořechové, že dotyčný není partner se kterým cítíte souznění, oddanost, vzájemné sdílení, zájmy.. A tak jste se rozhodli vydat se s námi na cestu hledání toho pravého. K tomuto rozhodnutí vám gratuluji!

Protože sama vím, že to není zrovna nejjednodušší rozhodnutí v životě. Člověk totiž pouští to, na co byl zvyklý a vrhá se do neznámého, možná z toho má strach. Ale věřte mi, pokud uzavřete dveře starého, co už je pro vás nefunkční, otevřou se dveře nové, mnohem zajímavější pro vás. Možná to potrvá nějaký ten čas, ale nakonec to přijde! A vy sami si řeknete, stálo to za to! A budete sami sobě děkovat :-)

To, že jsem v současné době sama není žádným tajemstvím, a tak je zcela logické, že jsem z vaší strany dostala otázku. Ale jak můžeš psát ebook o tom, jak mám k sobě přitáhnout toho pravého, když Ty ho nemáš?

Potvrzuji, že otázka je na místě. Naše cesty s bývalým přítelem se rozešly, má novou přítelkyni. Akceptuji to, ačkoliv to bolelo a bolest doznívá, nicméně z čistým svědomím mohu říct, že jsem jeho svobodné rozhodnutí akceptovala a přeji mu lásku a aby byl šťastný, byť už to štěstí nehledá po mém boku.

Takže, aby nedošlo k omylu, tato kniha není o „udržení si partnera“, nýbrž o tom „jak ho přilákat do vašeho života“.

To největší vítězství mého života bylo, když jsem si uvědomila, že nikdo není mým majetkem. Je pouze jeho rozhodnutí, že chce se mnou trávit čas a budovat společný vztah. Každý máme na toto rozhodnutí právo. Sami rozhodovat o vlastním životě. A o tom s kým část svého života prožijeme!

Ale proč vám chci právě tuto knihu na toto téma věnovat? Protože já si opravdu toho vysněného k sobě „přičarovala“ a to, jak jsem to udělala, co mi nejvíc pomohlo, s vámi sdílím právě v této knize, která vyjde v polovině dubna a budu vám ji posílat na email.

Nebojte, není v tom žádná magie, ale vesmírné zákony, které fungují vždy a všude. A funguji každému, kdo v ně uvěří.

Takže i Ty můžeš mít život podle svých představ, pokud se pro to rozhodneš a věříš tomu, byť je realita v současnosti jiná.

Takže pokud jste ještě nevytvořili svou rezervaci na knihu, radím co nejdříve napsat na kouzlomotivace@seznam.cz, do předmětu zadat „ebook – zdarma“, aby vám kniha neutekla :-) A já vám ji pošlu v polovině měsíce dubna. 

Byl to pro mě obrovský dar! Protože můj bývalý byl mým velkým životním učitelem, s jeho pomocí jsem došla k obrovskému poznání a prozření o jakých hodnotách vlastně život je.

Že to největší štěstí můžeme pocítit hlavně skrze vztahy, lásku. Ne skrze majetky, věci.. Za což jsem mu vděčná a díky tomu, jak se mi vlastně povedlo si ho vlákat do života s vámi sdílím ve zmiňované knize. Máte se na co těšit, jsou to totiž mé osobní zkušenosti, za které jsem moc ráda a cítím jako povinnost je sdílet s vámi.

A až budu ve fázi, kdy si vztah udržím v plné funkčnosti a síle, napíšu třeba další knihu, takže opravdu jentak nekončíme a jedeme dál za hlubokými vztahy, protože je vytváříme jen my sami, svým přístupem, svým myšlením, svými vzorci z dětství, které jdou zaplať bohu, změnit! :-)

Jdete do toho taky?

Pixmac000053091963

Partnerské vztahy tu nejsou od toho, abychom je neustále házeli do koše jako opotřebované věci, vzdávali se!

Vztah je květina, o kterou je třeba pečovat s láskou. A ne od ní utíkat, když se vše neděje podle našich představ. Komunikujme o všem s naším partnerem, překonávejme společně překážky a jedině tak se můžeme radovat z bohatých vztahů!

Ano, pokud to druhý vzdá, nechce. Nemůžeme nic udělat. Protože jeden kůň celý povoz opravdu neuveze.. Jsou potřeba koně dva, kteří se vzájemně doplňují, bojují, stojí o to, by někam dojeli.. Stejné je to v partnerských vztazích. Osobně mi záleží na rozkvětu naší společnosti v co největším rozměru, proto přidávám ruku k dílu a díky svým zkušenostem chci sdílet, co mě pomohlo a může pomoci tak i vám najít toho vysněného.

Něco málo jsem již popsala ve svém dřívějším článku, který si můžeš přečíst tady. :) Je o tom, jak se to všechno děje. Vše se vším souvisí a hlavně s tím, co nosíme v mysli. Náš život je odrazem našeho myšlení, uvažování.

Protože život tvoří tvůj příběh, tak stejně tak naše myšlení tvoří naše vztahy.

Pokud jsme v rodině viděli nefunkční obraz rodiny. Rodiny, kde nebyla láska, maminka s tatínkem spolu bojovali, většinou ve svých vztazích soupeříme se svým partnerem také. A není to škoda?

Také jsem to zažila, moje mamka je dvakrát rozvedená a já neviděla toho opravdového muže, který je ženě oporou, se vším ji pomůže.

Mamka byla vždy na všechno sama. I na výchovu nás s bratrem a to se opravdu odrazí, proto jsem se i já osobně bránila jakékoliv pomoci ze strany partnerů, přišlo mi to zvláštní, proč ze mě dělá „nemohoucí“ holku, když já to přeci zvládnu? No přeci proto, že muž se chce cítit potřebný. Je to jeho úloha. Ženy, nechme některé záležitosti výhradně na mužích prosím.

Pak je to delší cesta, kterou musíme urazit, abychom se radovali z našich vztahů. Je třeba změnit vzorce, které jsme celý život sledovali a postupně vzali za své. Ale mám pro vás skvělou zprávu – jde to! Když si to uvědomíme.

Někde jsem slyšela, že muž potřebuje cítit ÚCTU, cítit se POTŘEBNÝ a NAPLNĚNÝ. A souhlasím.

Ano, říká se, Muži jsou z Marsu, Ženy z Venuše, ale když se vzájemně naučíme, jak spolu vztah budovat, budujeme tím zároveň naší společnost. Pohled na vztahy tím utváříme i svým dětem, svým vlastním příkladem. To nejdůležitější co je naší misi předat našim dětem je totiž právě ta vzájemná láska mezi mužem a ženou. Proto si dejme záležet. Pokud chceme utvořit něco požehnaného, hlubokého, je třeba se zamyslet sami nad sebou a začít s proměnou v první řadě sami u sebe.

Mám vás ráda, společně to zvládneme.

Šťastné a veselé Velikonoce, ikdyž máme ten snížek. :-)

Romi

PS: Pokud rezonujete s těmito řádky, připojte se k naší komunitě na Facebooku tady a nechte se dále inspirovat.

cropped-cropped-detail1.jpg

 

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště