Mám pro Tebe vánoční dárek!

Ano, dost dobře vím, že vánoční čas a příchod Nového roku se teprve kvapem blíží. Přesto bych Ti už teď ráda darovala vánoční dárek. Nápad, který se mi zrodil v hlavě, když jsem byla na masáži hlavy na prodlouženém víkendu v Mariánských lázních.. :-) (Pension Harmonie, doporučuji!) To je tak, když vypneš, necháš o sebe pečovat! To jsou ty pravé chvíle, kdy přichází inspirace. Děkuji za ně!

gift-844330_1920

Určitě jsi zvědavá nebo zvědavý, co jsem si pro Tebe připravila. Takže hezky od začátku..

Nemohla jsem si nevšimnout, kolik dotazů mi od vás na mail přichází a já se snažím odpovídat. Přesto silně cítím, že mé odpovědi nejsou 100% a ani nemohou, protože Tě neznám osobně. Každý máme svůj osobitý životní příběh, který si zaslouží více důležitosti. Každý jsme si v životě něčím prošli. Možná se nyní nacházíš na životní křižovatce a nevíš kudy dál.. Možná máš ve svém okolí lidi, kteří Ti nerozumí, nepodpoří Tě.. Přijdeš si jiná/jiný než oni.

Možná si říkáš, že životní zkrat, který se Ti stal, jsi ani v nejhorším neplánoval/a. Tak proč? Proč se Ti to děje? Říkáš si?

Tento pocit jsem zažívala nesčetněkrát. Do té doby než jsem si přiznala, že jsem prostě JINÁ a to je právě ona moje přednost. Do té doby jsem si vyčítala kde co. Přemýšlíš prostě jinak. Možná proto Tě osud zavedl na mé stránky.

Nasávám úžasnou atmosféru a zpětnou vazbu s každým z vás se kterým se osobně potkám nebo minimálně vidím skrze internetovou kameru. Cítím, že jste mi každý jeden z vás něčím podobný. :)

Ne nadarmo se říká, že člověk k sobě přitahuje právě ty osoby, které má potkat, aby ho něco naučili. Něčím inspirovali. Ukázali cestu. Proto DĚKUJI!! Děkuji za vás všechny, kteří jste se rozhodli vydat na cestu osobního rozvoje. Jsem ráda, že jste se rozhodli na sobě pracovat. Protože ano, je to PRÁCE. Nelehká. A už jen to, že jste se to do toho dali, vysluhuje můj obdiv! Obdivuji Tě!

Ze svého vlastního příběhu vím, že každý člověk, který se rozhodl na sobě pracovat musel ve svém životě něco zažít. Něco tomu předcházelo. Ve větší míře to jsou špatné zkušenosti, které nás donutili PŘEMÝŠLET nad svým životem. Možná jsi měl/a (máš) zdravotní potíže, ze kterých ses dostal (dostáváš), proto se na svůj život nyní díváš o něco víc vážněji. Nebo jsi zažil/a negativní psychické stavy, kdy Tě třeba rodiče trápili, neuznávali Tě nebo jsi byl/a manipulován/a svým partnerem, či si sebou neseš trauma ze školy..

Příběhů je tolik!

Sama jsem se mohla přesvědčit, že…

Vždy tomuto životnímu příběhu něco předcházelo. Něco negativního. Přístup k našemu životu. Možná jsme ho nebrali tak vážně. Možná jsme nevnímali to, že nám tělo chce něco zásadního sdělit. Možná jsme se sami vnitřně týrali. Proto se nám stalo tolik nepěkných věcí.. Možná se Ti to ještě děje.. A nevíš kudy z toho ven?

Měla jsem to také tak. Musela jsem dostat od života spoustu nepěkných ran, abych se ZASTAVILA. A začala o svém životě přemýšlet. Co dělám špatně?

11221724_10205324776700652_4194124298223347250_n

Musela jsem dojít k uvědomění toho, abych si přiznala svou vlastní cenu, začala se mít ráda. Uznávat se za to, jaká jsem. Musela jsem pochopit, že jsem originální a jedinečná a tomu předcházela dlouhá cesta. Než jsem konečně UVĚŘILA. Sama sobě, svým schopnostem, přednostem. Přečetla jsem nespočet knih, navštívila x seminářů osobního růstu, absolvovala online kurzů. A ráda je s vámi sdílím, protože co pomohlo mně, může pomoci i Tobě. Udělala nespočet přešlapů, abych zjistila o čem život doopravdy je. A na čem doopravdy záleží.

Z velké části za svůj rozvoj mohu poděkovat svému bývalému příteli, který mi byl velkou životní zkouškou. Naučil mě v partnerském vztahu umění otevřít se druhému, podporoval mě v mé životní cestě, poslání. Vždy věřil v to, co dělám, co je mou vášní. Pak se naše cesty rozešly.. Mělo to tak být. Vše, co se nám v životě děje se neděje jentak.

Dále mohu poděkovat svým mentorům, kteří mi dokázali dodat mnoho sil na cestě a podpory. Proto dnes mohu s klidným svědomím konstatovat, že to nejdůležitější, co mi mohli tito „učitelé“ v životě předat bylo: PODPORA a předání jejich VÍRY mně samotné.

Resp. oni ve mně věřili dřív než jsem uvěřila sama sobě. To považuji jako nejdůležitější úlohu, kterou mi dali. A za to jim ze srdce děkuji.

A proto nyní je řada na mě.

Většina mi píšete skrze FB messenger nebo maily. Věřím, že odpovědi, které vám posílám pomohou dodat podporu, odvahu a víru na vaší cestě. Avšak nyní jsem se rozhodla Ti předat víc ze mě samotné, z mých životních uvědomění.

Proto pokud cítíš, že potřebuješ oporu na své životní křižovatce, ozvi se mi. Objednej se na konzultaci se mnou skrze mail kouzlomotivace@seznam.cz. Jsem tu pro Tebe!

Jsem tu pro Tebe, abych Ti dodala sil na Tvé cestě.

A teď ten vánoční dárek na který zřejmě čekáš :-)

Jako poděkování za Tvou odvahu vydat se na cestu Ti dávám 50% slevu na osobní konzultaci se mnou. Takže do konce roku máš garantováno, že to získáváš o polovic levněji. Stačí, když se zmíníš o tomto článku. Buď se sejdeme na osobní schůzce nebo skrze spojení se přes Skype.

Věřím, že Ti pomohu ve Tvém životě nastartovat změnu myšlení tak, aby se Tvůj život změnil takovým směrem, jak si sám/sama přeješ a Tvé sny se naplní! Každý jsme originál, a proto si zasloužíme originální péči. Ne nadarmo se říká: „Ve dvou se to lépe táhne“. :-)

Pokud Tě má pomoc formou konzultace oslovila, napiš. Toto „vnitřní trknutí“ nepřišlo jentak.

Přeji Ti příjemnou první adventní neděli a spoustu radosti ve Tvém životě a příjemných okamžiků, na které budeš vzpomínat celý život, a pro ně se vyplatí žít :-)

cropped-cropped-detail1.jpg

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a radovat se z lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak si najít vysněného partnera“

10 tipů, jak najít vysněného partenra

Pokud jsem Ti jakkoliv pomohla některou z myšlenek, kterou sdílím zde na blogu nebo Faceboku a chceš nás podpořit, můžeš prostřednictvím poslání finanční částky na účet       u G.E.Money Bank, číslo: 179628980/0600. Ze srdce Ti děkujeme :-)


Leave a Reply

Přejít k navigační liště