Jak se naučit SEBE-LÁSCE? Kniha za poštovné

Lucka Kolaříková, profesionálka na téma sebelásky, na mezinárodní den žen, vydala knihu! 

Lucka-s-knihou_5-1024x682

Pro ty z vás, kteří nevíte o co se jedná, protože já jsem to do nedávna také nevěděla..

Co je to vlastně sebe-láska?

Pro ty z vás, kteří nemáte zrovna čas nebo jste na cestách, posílám pro poslech odkaz na Youtube, kde se dozvíte ve zkratce, co je to sebe-láska :-) Přehraj tady. 

Někdo si může odpovědět, že je to sobecké upřednostňování jen sami sebe (tudíž sobectví), dovolte, abych vás vyvedla z omylu, protože sebeláska je naprosté vědomé přijímání sami sebe. Mít se rádi. Divili byste se, kolik lidí běhá po světě a nemají se rádi, možná patříte mezi ně. Já tam patřila! Hodně se učím mít se ráda, protože je to velmi důležité pro náš další život. Víte, co se děje, když se o sebe začnete starat-začnete se mít rádi, dáte si ten prostor pro své vlastní zájmy?

I k ostatním se v tu chvíli začnete chovat úplně jinak, s láskou. Protože jak byste mohli předat hodnotnou lásku někomu, když vy sami ji v sobě nemáte? Takže tato kniha je pro vás pomocníkem pro to, jak se vlastně začít mít rád? Jak to dělat? Protože ano, ve škole nás to neučili, učili jsme se spoustu jiných pitomostí, které v normálním životě nevyužijeme a učebnici sebelásky nám nedali! Takže proto tato kniha.

A když se nemáte rádi?

Většinou, když se člověk nemá rád, se snaží jak uspokojit okolí. Div se nepřetrhne, aby jeho partnerka byla spokojená, pak nastává ono očekávání a když partnerka nedá onomu partnerovi najevo hlubokou vděčnost, on se urazí. Vždyť vydal tolik námahy, starostí, aby byla šťastná, ona nedala správnou odezvu, kterou on  o č e k á v a l a dochází k problému! Kdyby se měl muž rád, dělal by to pro ni s láskou, která plyne z něj samotného a nemusel by očekávat její odezvu, on to prostě udělal, protože to udělat chtěl. Z LÁSKY! A není tam žádná podmínka, co za to dostane.

Proto je pro mě velké poselství vám toto předat. Protože já sama když jsem se to začla učit, učit se sebelásce, jsem zjistila, že když se začnete mít rádi, je vám jedno, jestli dostanete odplatu, protože vy sami v sobě tu lásku cítíte, protože se uznáváte a víte, jakou hodnotu v sobě máte. A už nepotřebujete, aby jste si tu lásku nutili z okolí! A prosili se o ni..

Co díky sebe-lásce získáte?

Víte, pak vznikají spory mezi partnery, protože jeden neudělal toto, co ten druhý očekával a naopak. A pak jsme v takovém začarovaném kruhu, ale pokud by byla ve vztazích svoboda, vzájemné porozumění, láska, sebeláska, byl by to ráj na Zemi. Proto se řídím pravidlem „pokud chceš změnit okolí (partnera, rodiče, kamaráda)“, pracuj nejdřív na proměně vlastní! :-)

Mně téma sebelásky pomohlo si uvědomit, že vlastně nic neočekávám od okolí a jen si užívám, co ke mně přichází. Mám ráda sama sebe a tím i svět kolem mě. Opustila mě zlost, kterou jsem dřív hodně trpěla (i mé okolí). A lépe si vybírám s jakými lidmi trávím čas, kteří stojí za to. Člověk je víc vnímavější, pokud se naučíte té vlastní hodnotě ve své říši. Protože každý jsme originál, a proto odpovědi bychom měli hledat v sobě.

Pokud knihu stihnete objednat do zítřka, dostanete ji za zvýhodněnou cenu!

Kniha, kterou Lucka vydala, vám pomůže zodpovědět spousty dalších otázek, které vám do toho začnou zapadat jako puzzle. Proto, pokud s vámi mé řádky výše rezonují, doporučuji knihu pořídit. A když to stihnete ještě do nedělní půlnoci (což je 15.3. 00:00), tak ji dostanete jen za poštovné a balné, takže kniha vás vyjde JEN na 99,- (místo necelých 300,-). A po 16.3. ji můžete čekat ve vaší schránce.

A vám, kteří to myslíte se svojí proměnou vážně, doporučuji ještě sebeláskové CD od Lucky, kde se naučíte ještě více. Anebo pokud místo čtení, raději posloucháte zvuk a hlasy. :-) CD si můžeš objednat TADY. 

A učebnici (knihu) si objednáš zde. 

Přeji vám, aby kniha byla vaší milou průvodkyní na cestě sebe-lásky, sebe-přijetí. A pomohla vám tím vyřešit vaše vztahy, které pokud cítíte, že za ně stojí bojovat, tak tu bitvu můžete vyhrát, pokud se budete sebe-vzdělávat. :-)

S láskou, Romi

10363601_775893995822226_7641198528104779533_n

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště