Jak jsem zhubla díky tomu, že jsem změnila svůj špatný návyk..

Na přelomu měsíce března-dubna loňského roku jsem se ROZHODLA, že zhubnu. Jak jsem vám psala v tomto článku, podařilo se mi shodit něco kolem 12ti kilo (asi za 4 měsíce) a stále si váhu držím a cítím se skvěle! 

Takhle jsem vypadala 10.1.2015: 

10712925_10203504609917620_1855658193948506386_n

A takhle nyní (5.1.2016): 

12439220_10205582849192303_6222480537686272434_n

 

Rok utekl a ze mě úplně jiný člověk.

A díky čemu to hlavně bylo? Že jsem ZMĚNILA SVŮJ NÁVYK.

  • přestala jsem jíst vydatná jídla po 19. hodině
  • odstranila jsem ze svého jídelníčku BÍLÉ pečivo
  • začala jsem jíst častěji a v menších porcích

Toto a mnohem více změň s tím spojené bylo hlavně o ZMĚNĚ NÁVYKU. Protože to, jak jsem jedla stále zvyšovalo mou hmotnost, takže když jsem se dívala na svou fotku z roku 2010, kde jsem měla postavu k nakousnutí, rozhodla jsem se, že tu postavu chci nazpět.

Sama bych to však nezvládla. Mou motivací do akce byla také má kamarádka Barča, která byla zároveň mou rádkyní v oblasti pro mě zcela neznámé, protože předtím jsem jedla prostě to, co mi přišlo pod ruku. Neřešila jsem, jaký to bude mít dopad na mé tělo. Prostě na to mám chuť, tak si to dám! Bez výčitek.. Ty přišly až pak, když jsem se viděla na fotkách, kde jsem byla v plavkách.

Věřím tomu, že když máte MOTIVACI a správného LÍDRA, parťáka, který vás povede v procesu vaší změny návyku, jste k cíli daleko blíž, než kdybyste v tom byli sami. Naprosto upřímně musím konstatovat, že kdybych se rozhodla jít do toho sama, tak to nevydržím ani týden.

Co bych však vypíchla jako naprosto důležité, zda jde motiv o změnu návyku přímo z vašeho chtíče nebo je to přání někoho jiného.

To je ohromně důležité. Protože, pokud si babička přeje, aby sis udělala vysokou školu, ale Tebe to nebaví, nemáš ten svůj důvod PROČ, tak Tě to stejně nebude bavit a budeš se v tom trápit. Když však si školu budeš chtít udělat proto, že to Ty sama DOOPRAVDY chceš, ze svého VLASTNÍHO rozhodnutí, bude se Ti studovat daleko lépe.

Pokud si pokládáš otázky:

  1. Chci změnit svůj návyk, co mi už neslouží, ale nevím JAK?
  2. Ráda bych svůj návyk změnila, ale nemám takového parťáka, který by mě na cestě podpořil..
  3. Chtěla bych už konečně dokončit ten projekt, který odkládám několik měsíců/let..
  4. Chci se naučit dříve vstávat, abych toho více stihla
  5. Toužím po tom být více efektivní ve svém podnikání

Tolik a mnohem více otázek můžeš mít.. Odpověď je jediná, je třeba něco začít dělat jinak, abys měla jiné výsledky! Bez ZMĚNY bude vše stejné jako dosud!

V pondělí 4.1.2016 jsem shlédla webinář Pavla Říhy, jež je expertem na ZMĚNU NÁVYKŮ,

už pomohl x lidem ZLEPŠIT JEJICH ŽIVOT díky změnou návyků, které měli. Ostatně zpověď Pavlových účastníků kurzu můžete shlédnout ve videu, které si otevřeš TADY. 

Pokud se Ti reference líbí a chceš se dozvědět více, klikni SEM.

unnamed

Webinář mi toho dal hodně, co jsem ještě dosud nevěděla. A to:

1) pro změnu negativního návyku je třeba ho nahradit pozitivním a opakovat ten pozitivní návyk minimálně 30 dní, aby ho mozek začal brát jako hotovou věc

2) nevynechat realizaci pozitivního návyku více než 2x – pak už je konec, protože se k tomu nevrátíte.. Přirovnala bych to k fitku, kdy jednou se vám nechce, tak nejdete, ale když tam nepůjdete ani podruhé, tak už tam nepůjdete nikdy. Připomíná vám to něco? :)

3) k tomu, aby nám nový návyk přinesl novou energii, kterou potřebujeme k realizaci našich snů, je třeba MASIVNÍ AKCE, to znamená, dělat tu danou věc stále častěji.. Přirovnám to k sobě. Když budu stále častěji psát články pro vás, začnu se v tom zdokonalovat, začnu to brát jako svou přirozenost a nedojdu do stavu, že bych se k tomu musela „nutit“.

4) je třeba udržet svou pozornost na to, že když budu pozitivní návyk dělat častěji a opakovaně, tak mi to přinese to a to.. soustředit se na vizualizaci toho, co si přejete. Proč jste se ostatně rozhodli pro nový návyk :)

5) začít dělat nové věci, které mě budou posouvat pryč z takzvané „zóny komfortu“

Možná si řikáš. „Škoda, že jsem webinář nestihla, ráda bych změnila svůj život k lepšímu a konečně se zbavila svých špatných zvyklostí.“

Mám pro Tebe skvělou zprávu. Webinář se totiž bude živě opakovat zítra 6.1.2015 v ještě vylepšenější verzi.

Přihlásíš se na něj ZDE a začíná ve 20:00, takže nemusíš zoufat :) A zjistíš, co je to vlastně ona MAPA ZMĚNY, která Tě dovede k vytouženému cíli. V mapě změny totiž Pavel odhaluje pět kouzelných kroků ke změně Tvého života, který už prostě nebude stejný! 

A ještě přispěješ na dobrou věc, protože výtěžek z webináře je věnován Hynečkovi.

Kdo je Hyneček a co se mu stalo? To se dozvíš, když klikneš SEM. Během pondělního webináře se vybralo 170 tisíc korun a cena za jednoho účastníka je 77,-, takže si můžeš spočítat, kolik lidí se CHCE ZMĚNIT A ZÁROVEŇ přispět na dobrou věc. Je to skvělé!!! Tak pokud cítíš, že by Tě to zajímalo, neváhej a zamluv si své místečko a sleduj zítřejší webinář z pohodlí svého domova :)

A něco k Pavlovi. Je to člověk jako my, a právě díky změně svých návyků si splnil mnoho snů. Jeden z největších snů, který si stanovil v roce 2012 bylo PROCHÁZET SE SE SVOU PŘÍTELKYNÍ NA PLÁŽI ZATÍMCO JEHO PODNIKÁNÍ VYDĚLÁVÁ. A to se mu splnilo o nějaké dva roky později!

Je to možné. I pro Tebe!!! Napiš si svůj sen a Vesmír Tě navede, když mu budeš naslouchat a činit co Ti radí. Navede Tě totiž na takovou cestu, která Ti pomůže, aby se Tvůj sen stal Tvou skutečností :)

 

12495176_10205591574330426_3722826883490584051_n

 Pavel a jeho Akademie Návyků funguje už 4 roky, takže to není žádný začátečník a jeho kurzem prošlo několik tisíc lidí..

UPOUTÁVKU KE ZMĚNĚ, kterou jsem pro Tebe natočila, NAJDEŠ TADY. 

Věřím, že Ti moje osobní zpověď, jak mně změna mého špatného návyku (přejídání se) pomohla a nakopne Tě do akce začít investovat do sebe. Protože to je investice, která se Ti nikdy neztratí. Bude v Tobě.. Věci se mohou porouchat, časem je vyhodíš, ale změnu sebe samé si poneseš s sebou celý život.

O autorce:

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a radovat se z lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak si najít vysněného partnera“

10 tipů, jak najít vysněného partenra


Leave a Reply

Přejít k navigační liště