Den, který byl stvořen pro Tebe!

Toužíš být zajímavější pro svého partnera, kterého možná již máš po svém boku (nebo na něj ještě čekáš..) Rád/a bys, aby Ti přišly odpovědi na otázky, na které se ptáš? Chceš mít více rád/a sama/sám sebe? Toužíš po tom žít mnohem radši svůj život podle sebe a ne dle toho, co Ti diktují lidi kolem?

Hurá! Právě pro Tebe je tento článek, který jsem se rozhodla dneska napsat :-)

13754503_10206862765149402_7601455354483030320_n

foto: Já a Roxy – před welnessem (Roxy radši nešla :D)

Můj den, který trávím jen sama se sebou

Píšu Ti z hotelového pokoje v Mníšku pod Brdy, který se pyšní čtyřma hvězdama. Rozhodla jsem se odjet od milujícího partnera, abych si užila příjemnou masáž hlavy, plavčo v bazénu, relax v páře, procházku s mým milovaným pejskem v lese, dala si skvělý oběd a chutný tataráček z lososa k večeři. Prostě si zas po nějaké době užila čas, který je tu jen a jen pro mě.

13690847_10206860692377584_3338472869217925140_n

foto: můj pokoj – hotel Esmarin (Mníšek pod Brdy)

V hotelu je všechno dle mého gusta vkusně a moderně zařízené, obsluha v restauraci vyjímečná.. Cítím se tu jako v ráji!

Je třeba se cítit jako v ráji už nyní, abychom se tak cítili i v budoucnu. Momentální stav určuje to, jak budeme žít i nadále. Nejlepší zpráva však je, že naše spokojenost se dá změnit, pokud doopravdy chceme.

Možná se ptáš, proč jsem vlastně nejela s přítelem? Nebo padla otázka, proč jsem se vůbec vydala na jednu noc do ne-úplně-nejlevnějšího hotelu?

Jo, tuhle otázku jsem si kladla taky, než jsem klikla na tlačítko „zarezervovat“. Mám za ten hotel dát tolik peněz? Vždyť tohle „hogo-fogo“ si někdo nedovolí za celý život! Mihotaly se mi myšlenky v hlavě.

Když se začneme mít rádi, tak si v životě chceme dovolit víc a najdou se cesty a může se to skutečně stát!

Vyrůstala jsem v rodině, kde se dost šetřilo.. A teď si žiju na tak vysoké noze? Že Ti není hamba, šeptá mi jeden hlas v mé hlavě. Ten druhý ví, že si to můžu dopřát, protože jsem se naučila mít se ráda a chci si zkrátka dovolit to po čem mé srdce lační. A taky proto, že jsem nikdy v tak noblesním ubytování ani nebyla.. Proč to tedy nezkusit?

Člověk by měl zkoušet nové věci, protože jinak nikdy nezjistí, co je pro něj a co ne. Měli bychom si vybírat ze seznamu, co se nám líbí.

Peníze by měly přirozeně proudit (ne, že budu rozhazovat bez rozmýšlení, to nemyslím) Je mnohem lepší investovat do sebe takovým způsobem, který mi udělá dobře (rozšíří obzory) a ne vyhazovat peníze za blbosti. Chápej, za věci, které se mi pak budou válet doma a já je nevyužiji..

Následně jsem zjistila skvělou věc a to, že se mi ta cena, kterou jsem zaplatila za hotel rychle vrátila zpátky :) Čti dál..

Hotelová noc sice stála nějaký ten peníz, ale zjistila jsem, že v ní mám zahrnutou snídani, kterou bych si stejně kupovala, tři hodiny welnessu, luxusní pokoj vybavený příslušenstvím ze současných možností, co jsou dnes na trhu a to umím ocenit! Mám pocit, že tady všechno do sebe zapadá, cítím se tu parádně! Na tento životní styl si ráda zvyknu! A proč by ne?

13718693_10206862767829469_940246873508788193_n

foto: welness centrum Esmarin (vpravo ledový bazének, finská sauna, pára a Tepidárium. Tepidárium jsem zažila poprvé v životě. Uvnitř to vypadá jako v parní kabině, máte tam vyhřívanou lavici a hraje tam příjemná hudba, kde můžete snít. Akorát tam není takové vedro :), takže příjemný prostor, kde se střídají barvy.

Tím, co zažíváme právě teď si tvoříme svou budoucnost.

Proto udělej co nejvíc proto, aby ses už teď cítil/a fajn.

Chceš luxusní auto, jdi se v něm projet právě teď a už tou jízdou tvoříš budoucnost pro to ho mít. A proč ne? Mně to tak v životě funguje. Proč by to nemohlo fungovat Tobě? Takže toto k otázce, proč jsem si dovolila tak moc „hogo-fogo“ hotel :))

Na další otázku „proč se mnou nejel Míša“ Ti odpovím hnedka.. V době, kdy jsem byla sama jsem si zvykla na to, že trávím čas jen sama se sebou a nesmírně mě to vyživuje. Proč bych se o to teď měla okrádat? Jen proto, že mám partnera? Když vím, že mi to udělá dobře (takže vlastně logicky i jemu :) jen o tom (možná) ještě neví. :)

Žít v páru, ale nezapomínat sami na sebe

Většina párů udělá se začínajícím vztahem tu chybu, že zapomene na své kamarády, na své zájmy a celou svou osobu věnují partnerovi. To je však chyba! Velká chyba! Brzy začneme být partnerem přesyceni a tím spíš se objeví problémy ve vztahu. Začneme se „dusit“, aniž bychom si to přiznali. Chybu začneme přisuzovat jiným věcem.. Jak by se člověk mohl těšit na svou oblíbenou zmrzlinu, když by ji jedl každý den?

Stejné je to s partnerstvím. Je to jako nádrž. A všechny nádrže by měly být naplněny stejnoměrně. Tou nádrží myslím – sama sebe, partnerství, kamarádi, práce, zábava..

Každý potřebujeme čas sami pro sebe, abychom si v mysli mohli probrat kam jsme v životě došli a kudy dál.. Je třeba mít čas na „pokec se svou duší“. A s tou si moc nepokecáme v přítomnosti někoho dalšího.. Ano, můžeš to pak s danou osobou sdílet.

Možná se ptáš, co Míša na to, zda mi „moje rande sama se sebou“ (ne)vymlouval?

Ne.

Muž, který si přeje, abys byla doopravdy šťastná to neudělá. Je rád, když si jdeš za tím, co máš ráda. Jo, možná bude ze začátku trochu prskat, že mu bude smutno, ale stejně ve skrytu duše ví, že je to dobře. Ale musíš být pevně rozhodlá Ty sama za sebe, že to chceš. Protože, když to jednou zkušíš, tak víš, co hezkého Ti to přinese! A pokud jsi to nezkusila, možná je ten pravý čas začít :)

Měla bys dělat to, co cítíš. Následovat svoje vnitřní touhy.

Napadlo Tě změnit radikálně účes? Jdi do toho!

Rád/a bys letěla do oblíbené destinace k moři, ale nikomu se zrovna nechce? Ideální příležitost jet sama se sebou. Uvidíš, kolik zážitků si přivezeš a jak moc Tě to obohatí.

Už dlouho Tě hryže myšlenka pustit se do nového projektu? Zkus to! Za zkoušku nic nedáš a zpětně si nebudeš nadávat, že jsi to do toho nešla :)

Když máme rande sami se sebou

Rande sama se sebou je nemírně vyživující. Pokud jsme ve styku s lidmi, stále definují naši osobu. Rozuměj tak, že Tě stále ovlivňují svými názory, přáními, chutěmi.. Ale to jsou jejich tužby.

Abychom se mohli znovu vrátili k tomu, kdo jsme my a za čím si vlastně jdeme, je třeba být sami.

Pusť si video a inspiruj se! 

PRO DALŠÍ NOVÁ VIDEA SE PŘIHLAS K ODBĚRU! :) 

Já Tě v tuhle chvíli ráda inspiruji svým dnem. Tvůj den však může vypadat úplně jinak – to je na Tobě, jak si uspořádáš zábavu sama pro sebe. Záleží na tom, co máš ráda. Třeba to nebude welness den, ale naopak celodenní tůra po horách nebo pojedeš někam daleko vlakem (třeba do zahraničí) a tam navštívíš nějaké zajímavé památky.. Kdoví. To je na Tobě. Jen je třeba, abys byla sama. Dala si ten čas na odpočinek a naslouchání svého nitra.

Nezadupej svoji originalitu a vyjímečnost

Pak můžeš být zajímavá pro okolí, protože to jsi doopravdy Ty. Nedefinovaná druhými, ale sama sebou, protože si dáš ten nejlepší dárek. Pozornost sama sobě. A to tělo a duše vnímá a vřele se Ti za to odmění, to mi věř! Bude to z Tebe vyzařovat. Spokojenost. Vlastní osobnost.

Možná namítáš, že nemáš čas na to, aby sis udělala volný celý den, protože máš třeba děti. Tak zkus aspoň jedno odpoledne.. Zkus to! Jistě to znáš – kdo nechce, hledá výmluvy, kdo chce, hledá způsoby JAK.

Měj se krásně! A zas někdy :))

Pa, Romi

 

O autorce:

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Momentálně se aktivně věnuji budování Vysněné seznamky, kde můžeš konečně potkat svou spřízněnou duši. Připojují se lidé, kteří čtou a zajímají se o mé vhledy, takže je dost pravděpodobné, že tam můžeš být člověk stejně naladěn jako Ty :) Připoj se už dneska.

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a radovat se z lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

V dubnu roku 2015 jsem napsala svůj první ebook 10 tipů jak najít vysněného partnera (psáno dle skutečné události, té mé..)

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště