Co mi pomáhá, když mám „depku“? (2)

Zrovna nedávno se mi to stalo. V hlavě se mi honilo tisíce myšlenek, děsivých scénářů, nevěděla jsem kudy kam a jak to zastavit. Zaposlouchala jsem se do sebe a něco uvnitř mi řeklo, běž ven! A tak jsem ten hlas uvnitř sebe poslechla, obklékla jsem a šla jsem ven. Tam, kam mě kroky nesly. Sama, bez pejska.

Možná to taky znáš. Je to stav, kdy by jsi nejradši udělala něco „brutálního“, jen aby ty myšlenky odešly! A tak jsem to udělala. Sice to až tak brutální nakonec nebylo, ale pomohlo mi to :)

shoes-1245920_1920

Vyšla jsem do ulic! Pršelo. Ale ani to mě neodradilo. Nekontrolovala jsem, kam mě kroky vedou, prostě jsem šla napříč městem a povídala si pro sebe. Byla sama sobě koučem :) Jak to vypadalo? Čti dál a dozvíš se to.

Nerad/a čteš? Zaposlouchej se do videa a dozvíš se to taky.

VIDEO: Natočila jsem na toto téma i video (pro ty, kteří neholdují čtení, a přesto se chtějí inspirovat :) PŘEHREJTE SI HO TADY. 

Šla jsem svižným krokem a pokládala si otázky, sdělovala jsem si své strachy, a poslouchala své vlastní odpovědi. Netušili byste, jak moc mě to obohatilo. Dozvěděla jsem se o sobě všechno. Nepotřebovala jsem, aby mi to někdo jiný zodpověděl. Vždyť všechny pravdy máme v sobě! Jen si mnohdy nedáme ten čas sami sebe vyslechnout. 

Mnohé odpovědi mě velmi překvapily. Ano, nosila jsem je třeba delší dobu v hlavě, ale když to řeknete nahlas, tak si to tak nějak víc uvědomíte. No, a stačilo se jít projít ven, na čistý vzduch, mluvit sama se sebou, dostat odpovědi a hned jsem se cítila o 100% lépe!

Joo, možná kdyby mě někdo venku slyšel, tak by si říkal, co to je za blázna :), ale to už nějakou dobu neřeším, co si říkají ostatní. Prostě jsem to cítila, tak jsem to tak udělala a vyplatilo se.

Pro náš dobrý pocit je třeba udělat cokoliv, co vnitřně cítíme, že nám pomůže! Byť se to může zdát sebe-šílenější.

Cítíš, že to chceš udělat? UDĚLEJ TO! BĚŽ DO TOHO! Zasloužíš si cítit se líp.

Kdo jiný by se měl cítit dobře než my sami? Vždyť od nás samotných se všechno odráží. Kdyby ta paní za pokladnou vnímala co její duše potřebuje a udělala by to, třeba by na Tebe nebyla tak nepříjemná, když si jdeš koupit banán :)

Vše se odráží od nás samotných :)

2 kroky, které mi pomohly cítit se líp

Mně ten večer pomohly 2 věci: DÁT SE DO POHYBU (svižná chůze) a POVÍDAT SI SAMA SE SEBOU (dát si ten pocit důležitosti, že to nezametu pod koberec, ale pěkně to rozeberu).

Každý jsme jiný a každému bude fungovat něco jiného. Nejdůležitější je poslouchat své nitro, co ono chce. A jít do akce, ikdyž nám hlava říká něco jiného. Třeba – „to se nehodí“, nebo „až jindy“ a tak dále. Však to všichni sami znáte.

Věřím, že vás článek obohatil. Dejte mi vědět do komentáře, co děláte ve chvílích „depresivních stavů“ a můžeme se inspirovat jeden od druhého.

Děkuji za pozornost při čtení těchto řádků, vážím si toho!

Krásný zbytek dne, Romi

O autorce: 

Romča je dvacetiosmiletá slečna, která má ráda, když jsou lidé šťastní, a proto jim k nalezení cesty ke štěstí napomáhá. Je autorkou ebooku 10 tipů, jak najít vysněného partnera a letos založila Vysněnou seznamku, kde se můžeš seznámit se svou spřízněnou duší.

16711558_10208518751668030_6576378444786190465_n

 

 

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště