Chceš si plnit své sny? 6 bodů jak to udělat..

V minulosti mě ani ve snu nenapadlo, že bych si mohla vůbec něco přát. Objevit svoje sny, a vůbec jsem nevěřila tomu, že by se mohly dokonce splnit! Nevěřila jsem sama sobě. Neměla jsem se ráda! Myslela jsem si, že jsem ten nejposlednější člověk na světě, který by si to mohl zasloužit a zažívat takový život, který právě teď prožívám.

Život, kdy jsem obklopená úžasnými lidmi, kteří mají srdce na správném místě. Skvělými zážitky. Žít život dle svých potřeb, dělat to, co mě baví. (psaní článků, točení videí, pomáhat druhým v oblasti daní a účetnictví, procházky s mými holkami, rozumějte „pejsky“, cestování, poznávání nových zajímavých lidí, trávení čas s blízkými..).

15578532_10208084920102512_2331303803861161810_n

Ale vždycky to tak nebylo..

Dřív jsem se hodně podceňovala. Nadávala si. Brečela. Nic mě nebavilo. Všechno a všichni byli nejhorší – měla jsem pocit, že všechno jde proti mně.. Dokonce vlastní rodina! Takový život jsem si promítala přes tlustá skla své vnitřní reality, která se mi stále potvrzovala.

Došlo mi, že je to o přenastavení mysli. Život nám odráží a bude odrážet jen to, co chceme vidět. Dlouho jsem se divila, že se mi dějí samé špatnosti, ale když jsem se naučila zaměřovat pozornost tím správným směrem a to tam, kde mi je dobře, tak se to začalo měnit.

Když to tak píšu, tak to zní, že tato změna je možná přes noc, ale není to tak. Předcházelo tomu spousta seminářů, knih, práce skrze kineziologii, přečtených článků.. Dost mi pomohl i můj osudový partner, díky němuž jsem si začala více věřit. Věřit tomu, co je mou vášní.

A tak jsem postupně došla ke svojí vnitřní plnosti a rozhodla jsem se, že je čas své uvědomění šířit dál, mezi vás.

Život si píšeme sami. Jde jen o to, jakým perem se ho rozhodneš psát

Možná máš taky někdy ten pocit? Pocit vnitřní ukřivděnosti, že jde všechno proti Tobě…     A víš Ty co? Ono to jde ZMĚNIT! A prozradím Ti, jak jsem to udělala já. Co mi pomohlo žít své sny? Uvěřit sama sobě? Mít se ráda?

1* Začala jsem se naplno věnovat tomu, co mi přináší radost

Objevila jsem osobní rozvoj. Začala číst pozitivní knížky, sportovat, věnovat se tomu, co mě baví. Začala jsem víc koukat na to, co si přeji a ne na to, co si přejí pro mě ostatní.. A rázem se to otočilo o několik stupňů!

Ano, taková maličkost a udělá to takový rozdíl.

2* Našla jsem si inspiraci v ženách, které žijí ty sny, které si přeji žít..

Začala jsem se inspirovat od lidí, kteří žijí život, který jsem si přála žít.. Hlavně od Stání Mrázkové, která cestuje po světě a učí lidi, jak podnikat z pláže. Protože právě cestování je má velká vášeň! V minulém roce jsem byla na Mallorce, v Anglii a Itálii (u jezera Lago di Garda). Mé sny by se nesplnily, kdybych neviděla, že si je druzí plní. Proto těmto inspirujícím osobnostem velmi děkuji, že mi pomohly skrze své kurzy, které vytvořili, uvěřit, že všechno je možné!

Další inspirující ženou pro mě je Alice Kirš, která pomáhá ostatním ženám najít samy sebe a svou hodnotu. Skrze zprostředkování článků ostatních žen a seminářů, kterých jsem se mohla účastnit jsem velmi vyrostla ke své vnitřní kráse a jsem jí za to ohromně vděčná!

12552611_1132528580090979_5419285137623912205_n

S Alicí na semináři o sebe-lásce v Brně :) – leden 2016

Dříve jsem cítila obrovskou propast mezi nimi a mnou. Cítila jsem, že ony toho tolik dokázaly, co mně se nemůže nikdy povést. A dnes? Ta propast už tady není, cítím se rovnocenná s těmito úžasnými ženami. A to je úžasný pocit!

3* Poslouchám písničky, které mi dávají naději ve splnění snů

Zjistila jsem, že hudba mě hodně ovlivňuje, proto jsem si vybrala takovou, která ve mně zažehne pocit vnitřní „jistoty“, že i já si mohu plnit další a další sny.. A být vděčná za ty, co se už splnily.

Rozhodla jsem se, že s Tebou posdílím svůj seznam písniček, které si každé ráno pustím, a tak se naladím pozitivně do celého dne a činím kroky, kdy se přibližuji plnění si toho, po čem mé srdce touží. Seznam omrkni tady a přihlaš se k mému odběru! :) Budu přidávat další…

4* Co mě obklopuje, vytváří mou realitu a to, zda se soustředím na to důležité

Když jsem žila se svým bývalým partnerem, uvědomila jsem si, jak moc mě ovlivňují věci, které kolem sebe ve svém domově hromadíme. Zatěžuje to naši mysl.. Pokud máme nepořádek doma, máme nepořádek v hlavě. Nedokážeme se plně koncentrovat na to důležité.. Nevíme, kam vlastně směřujeme, nemáme jasnou představu.

Jak taky? Hromady nevyužitých věcí nás zahlcují. Stále jim dáváme pozornost zrakem, byť si to neuvědomujeme.

Až když jsem se pak přestěhovala do svého a měla kolem sebe minimum věcí, tak se v mé mysli uvolnilo místo na skvělé nápady, na vytváření nových snů, na víru sama v sebe, na nový vztah. Nevím, proč to tak funguje, ale prostě to tak je :)

TIP pro Tebe: Daruj, vyhoď věci, které už rok nepoužíváš (oblečení, nábytek, nevyužité dárky). A uvidíš, jaký to bude mít efekt. Napiš mi, co se pak ve Tvém životě změnilo?

5* Začala jsem filtrovat (lidi, informace, události)

Je to o tom, že se zaměřím na to, co já sama vlastně chci. Všimla jsem se, že spousta lidí se zaměří na někoho, kdo jim je vzorem a snaží se ho ve všem napodobit. Ale ono to nejde! Každý jsme originál. Nemůžeme mít totožné životy.

Můžeme se jen inspirovat. Vzít si od každého člověka něco, co se nám na něm líbí. Pojedeme na seminář, vezmeme si z informací to, co potřebujeme pro momentální růst. Vidíme nějakou jinou zajímavou věc, která se nám líbí. Všímejme si primárně sami sebe. Všechnu moudrost už sami v sobě dávno máme, ostatní nám ji mohou pomoci jen probudit.

6* Chodím si osahat na své sny

To, zda se nám splní sny nebo ne je také hodně o tom pocitu, který v sobě dokážeme probudit. Běž si sáhnout na svůj sen na živo! Pokud chceš mít vlastního koně, běž si zajezdit. Toužíš po spřízněném partnerovi? Udělej mu místo ve svém bytě už teď.

Vždycky jsem toužila po BMW, je to má nejoblíbenější značka auta, a tak jsem k loňským narozeninám dostala jako dárek, že mohu řídit několik hodin takového krásného mazlíka :) a mohla zjistit, že je na mě uvnitř dost malé, takže když už tak BMW x3 nebo x5.

14051736_10207079118198093_6217921384919887511_n

Loni – narozeninový dárek 8/2016, děkuji!

Vážím si toho, že jsi dočetl/a článek až sem. Pevně doufám, že Tě obohatil. Budu ráda, když mi napíšeš do komentáře, jaké máš sny. Už jen tím, že to napíšeš nebo někomu řekneš, tak se ten sen rychleji zhmotňuje. Jen je třeba, aby to byl člověk, kterému věříš a víš, že Tvůj sen neshodí, ale maximálně Tě v něm podpoří :)

Krásné dny. Plňte si svoje sny! Žijeme jen jednou, tak ať ten život stojí za to!

Romi

O autorce: 

Romča je dvacetiosmiletá slečna, která má ráda, když jsou lidé šťastní, a proto jim k nalezení cesty ke štěstí napomáhá. Je autorkou ebooku 10 tipů, jak najít vysněného partnera a letos založila Vysněnou seznamku, kde se můžeš seznámit se svou spřízněnou duší.

 

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště