Buď sebevědomější díky ebooku ZDARMA :)

211x286xNapumpujte-sebevedomi-Robert-Slovak.png.pagespeed.ic.fKiaTmKYwc

Potkáš zajímavého muže/ženu a rázem klopíš oči k zemi?

Nevěříš si? Neznáš svojí hodnotu?

Stydíš se mluvit na veřejnosti? Nebo i v malé skupince lidí?

Když jdeš kolem skupinky mladých lidí začneš o sobě pochybovat? V hlavě se ti honí myšlenky typu „vypadám dobře? Hmm, neměla sem si radši vzít místo té sukně kalhoty?“

Zdají se Ti tyhle otázky povědomé? Je čas něco udělat se svým sebe-vědomím,

a tím, jak vnímáš sám/a sebe!

Pomůže Ti k tomu tento ebook zdarma, napiš si o něj: kouzlomotivace@seznam.cz, do předmětu „ebook-sebevědomí“.

Moc si vážím toho, že navštěvujete tento blog, v posledních třech dnech jste si tento blog otevřeli celkem 500krát :)

A na Facebooku už nás je něco přes 1000 lidiček toužících po osobní proměně :)

A to už něco znamená. Je vidět, že vás témata o kterých píši zajímají. O životě, práci, vztazích.. Čím jsem si sama prošla, co překonala, co se naučila..

A díky zpětným reakcím, které do vás dostávám, vám má slova a zkušenosti, pomáhají. Což mě nesmírně těší a dává ohromný smysl do života a „vykope“ ráno z postele :)

A jako poděkování jsem si pro vás připravila e-book ZDARMA, který vám zašlu na email.

Pokud ho chcete poslat, napište na kouzlomotivace@seznam.cz, do předmětu „ebook-sebevědomí“.

Jedná se o ebook „Napumpuj své sebevědomí“. A proč jsem se rozhodla věnovat vám právě tento dárek?

present-150291_1280

Když jsem se začínala zabývat osobním rozvojem, tak jsem na tento ebook narazila a pomohl mi víc si věřit, víc se mít ráda, víc se všímat svého nitra a srdce.. 

Dodnes si pamatuji, jak jsem tenkrát, než jsem nasedla na loď s názvem „osobní rozvoj“, někde četla – pokud toužíš něco dostat od jiného člověka, dej si to nejdřív sám. A pokud chceš změnit svět, své okolí, je třeba, aby ses Ty sám nejdřív změnil.. Nebudu vám tajit to, že mi to nasadilo hodně velkýho brouka do hlavy :)

A tak jsem se na tu cestu vydala a dnes už mám vedle sebe víc takových lidiček, co se chtějí změnit, jimi jste vy!

A dnes vím, že je to opravdu tak, změň sám sebe a změní se svět kolem tebe. Je to ostatně vše o tom, jak ty sám to vnímáš. Denně se mi to potvrzuje v běžném životě.

Pokud si chceš ebook ZDARMA objednat, napiš na kouzlomotivace@seznam.cz, do předmětu „ebook-sebevědomí“.

Přeji spoustu dalších prima dnů!

Love, Romi :)

cropped-cropped-detail1.jpg

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 

 


5 Comments on Buď sebevědomější díky ebooku ZDARMA :)

 1. avespasseri
  Únor 5, 2015 at 8:17 am (3 roky ago)

  Naprostá pravda. V dobách, kdy jsem řešila vztah, který pro mě hodně znamenal, jsem zjistila, že teprve v okamžiku, kdy jsem přestala od toho druhého očekávat, co jsem, v jistém smyslu, ani já sama nedělala (ale hledala jsem to u něj), a změnila jsem to… v tom okamžiku se změnil i on. Bez mého naléhání, bez dlouhých mailů a přesvědčování, bez výčitek. Jak kouzlem. Někdy na to zapomínám, ale když je nejhůř, vždycky si vzpomenu…

  Odpovědět
  • Romculka
   Únor 5, 2015 at 6:30 pm (3 roky ago)

   Děkuji za Váš příběh milá neznámá :)
   Také se mi to v životě spoustykrát ukázalo. Jak já k němu, tak on ke mně… Partner je to nejhlubší zrcadlo nás samých, možná proto ve vztahu někteří tak „bojujeme“. Záleží na tom, do jaké hloubky máme zpracovanou svou minulost (dětství). Někdy jsem měla pocit, že mi můj partner připomíná mou mamku..

   Odpovědět
   • avespasseri
    Únor 5, 2015 at 9:24 pm (3 roky ago)

    To je zajímavé. Zrcadlem určitě jsou… a když utečeme před jedním a najdeme si jiné, nakonec vidíme ten samý obrázek. Někdy holt není kam utéct. Na druhou stranu jsem nedávno řešila s kamarádkou, že není ani potřeba vnímat partnera jako našeho „učitele“… že dokud jsem to tak vnímala, tak jsem takové partnery potkávala… když jsem se zařekla, že takový vztah, ve kterém někdo jiný platí za mé lekce, nechci, tak jsem si našla svého současného manžela, se kterým je ten vztah naprosto pohodový. A učitele mám nakonec skutečného… jenže ten netrpí :-)))

    Odpovědět
    • Romculka
     Únor 6, 2015 at 4:58 pm (3 roky ago)

     Ano, vždy záleží na úhlu pohledu, kterým se na svět díváme :)

     Odpovědět

1Pingbacks & Trackbacks on Buď sebevědomější díky ebooku ZDARMA :)

Leave a Reply

Přejít k navigační liště