6 tipů motivačních filmů

film-158157_1280

Rozhodla jsem se sepsat pro vás pár tipů na filmy, které mě samotné změnily pohled na život. Přiměla mě k tomu myšlenka, když jsem si psala se svou kamarádku Verčou a ona se ptala jaký film bych jí doporučila. A já zjistila, že jsou filmy, které mě osobně v životě hodně pomohly, takže je chci sdílet i s vámi, protože i vám mohou prokázat stejnou službičku :-)

Tak sem s nimi:

1) Pokojný bojovník – film, který mi hodně otevřel oči. Zjistila jsem, že život není o tom, abych došla do cíle, ale abych si užívala přítomného okamžiku, užívala si cestu, kterou procházím a sledovala znamení, která mi ta cesta ukazuje, protože ona „znamení“ mi ukazují onen směr k cíli.

2) Tisíc slov – tento film poukazuje na fakt, že někdy v životě řekneme věci, které by ani vyřčeny být neměly. A že si neuvědomujeme, že tím, co říkáme aktivujeme to, že se to stane. Takže radši mluvme o tom hezkém, co nás čeká, než o našich obavách. Velmi inspirativní film.

3) Mezi nebem a zemí – film, který mě vzal za srdce. Protože popisuje příběh pána, který ztratí práci a díky tomu se dostane na ulici a začne žít mezi bezdomovci, ale protože chce svůj život změnit a nechce takhle žít dál, stane se zázrak! Nebo spíš – celý Vesmír se spojil, aby mu pomohl v jeho cestě ke které se rozhodl. Film poukazuje na to, jak se během chvíle náš život může změnit. Což jsem sama poznala na vlastní kůži.

4) 12 podmínek k dědictví – film, který ukazuje, že člověk se může změnit, pokud chce. Změna je přirozená, pokud se jí člověk brání, trpí ve svém životě. Z hlavního hrdiny, zatrpklého, co nenáviděl svět, se stal člověk naplněn láskou až po okraj. Film také poukazuje na to, že bohatství, peníze, nejsou v životě to nejdůležitější.

5) Pošli to dál – film o tom, jak jeden člověk dokáže měnit osudy druhých lidí. Buďme příkladem pro ostatní a můžeme změnit svět k lepšímu. Film, co dokazuje skutečnost, když toužíme po něčem lepším, je potřeba to nejdříve udělat sami u sebe. Je zde vidět, jak je život hezčí, když si navzájem pomáháme.

6) Křídla Vánoc – film dokazující, že nikdo na světě není sám. Možná si to myslíme, ale není to tak. Ikdyž jsme ztratili partnera, nejsme sami. Je zde poukázáno na to, že překážky se dají překonat, ikdyž to vypadá černě. Moc se mi líbil svou jemností a hlavně posiluje víru v každém z nás, že díky víře se pak dějí ony „zázraky“. Je to nejen vánoční film, ale film s hlubokým uvědoměním.

 

Tak a teď máte tipy na dlouhé zimní večery :-) Doufám, že vám filmy do vašeho života mnohé přinesou, jako to prokázaly mně. 

Budu ráda, když okomentuješ, jak se ti filmy líbily.

 

S láskou a bohatstvím v srdci,

Romi

Pokud s mými řádky rezonuješ, lajkuj stránku na Facebooku a sdílej se svými přáteli!

cropped-cropped-detail1.jpg

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

Letos v dubnu jsem napsala 1. e-book „10 tipů, jak najít vysněného partnera“. 

10 tipů, jak najít vysněného partenra

 

 


8 Comments on 6 tipů motivačních filmů

 1. avespasseri
  Únor 13, 2015 at 8:59 am (3 roky ago)

  Díky… a já jsem neviděla ani jeden :-( A to jsem spíš filmový než knižní typ. O Pokojném bojovníkovi jsem slyšela chválu, tak asi začnu jím…

  Odpovědět
  • Romculka
   Únor 13, 2015 at 9:11 am (3 roky ago)

   O to víc mě těší, že vás můžu inspirovat :) Knihy mají své kouzlo, ale filmy také, pokud se jedná o kvalitní film, možná proto jsem se rozhodla vám zkrátit cestu a dát osvědčené tipy :)

   Pěkný víkend, Romi

   Odpovědět
   • avespasseri
    Únor 13, 2015 at 9:12 am (3 roky ago)

    Výhoda filmu je, že je krátký :-) „Napere“ do Vás své poselství velmi intenzivně :-)

    Odpovědět
    • Romculka
     Únor 13, 2015 at 10:45 am (3 roky ago)

     S tím také musím souhlasit :) Intenzivně a rychle! :) R

     Odpovědět
 2. Jana Czerneková
  Únor 13, 2015 at 9:46 am (3 roky ago)

  Musím říct, že Pokojný bojovník je jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděla. Tento film jsem viděla celkem čtyřikrát a na počtvrté se mi líbil nejvíce. Tolik hlubokých myšlenek v něm je, které mi předtím unikly. Rozhodně doporučuji se na tyto filmy dívat vícekrát s odstupem času, spousta věcí vám začne dávat smysl, přátelé…:)

  Odpovědět
  • Romculka
   Únor 13, 2015 at 10:45 am (3 roky ago)

   Jani děkuji za Tvou odezvu. Plně s Tebou souhlasím, procházíme různými životními obdobími, proto v různých obdobích svého života si z určitých pasáží vezmeme kus něčeho, co zrovna potřebujeme :) Knihu jsi také četla? R

   Odpovědět
   • Jana Czerneková
    Únor 13, 2015 at 9:37 pm (3 roky ago)

    Nene, kniha se mi nedostala do ruky, ještě asi nepřišel ten pravý čas. :) Ty jsi ji četla? Jaká je?

    Odpovědět

Leave a Reply

Přejít k navigační liště