12 podmínek k dědictví?

To je název filmu, který jsem shlédla a můžu říct, že je další v řadě těch, které miluji, protože mají „hloubku“ a dokáží člověku ukázat ty opravdové hodnoty o kterých v životě běží. A protože na mě hluboce zmiňovaný film zapůsobil, rozhodla jsem se k napsání této recenze pro vás. Spousta lidí má totiž zkreslenou představu o tzv. „životním štěstí“ – většina z nás si myslí, že jde v životě hlavně o peníze. Nebyla jsem vyjímkou, protože i já si to myslela. Člověk se za nimi žene, myslí si, že je to nejdůležitější pro to, aby byl šťastný.. Ale víte, znám příběhy lidí, kteří dosáhli opravdového bohatství a na konci zjistili, že nejde o peníze. Důležitá je láska a radostné okamžiky trávit s lidmi, které máte rádi. A nejdůležitější je život prožívat s radostnou lehkostí, užívat si kouzel přítomného okamžiku.

Kdekdo mi může oponovat. Ale co bychom jedli, kdybychom neměli peníze? Ano. Peníze jsou v životě potřeba, nejsou však hybnou silou. Stále mezi námi žije spousta z těch, kteří jako rytíři v brnění bojují o své jmění. A přitom si neuvědomují, že jim život proklouzá mezi prsty. A oni… Mají peníze, ale co jejich život? Užívají si ho, mají čas na svou rodinu, zájmy? Pečovat o své zdraví?

Peníze a majetky si do hrobu nevezmeme.

Otázku, zda jsme opravdu šťastní s tím, jak to máme teď bychom si měli zodpovědět všichni.

A na poukázání těch opravdových hodnot byl vytvořen film „12 podmínek dědictví“ za který jsem opravdu vděčná, takže pokud vás zajímá příběh mladého muže, který byl většinu svého života sobecký, díval se sám na sebe, nepomáhal ostatní, jen se bavil, neměl žádný sen, vizi do budoucna. A ze kterého se následně stává, po zdolání nelehkých životních zkoušek, člověk, který je šlechetný, ohleduplný, citlivý. Doporučuji shlédnout tento film.

12 podmínek dědictví

S láskou, Vaše Romča :-)

PS: A pokud jste si ještě nestáhli EBOOK, který vám pomůže ve vaší cestě za objevováním pravého štěstí, stáhněte si ho.

Image


Leave a Reply

Přejít k navigační liště