10 triků, jak udržet jiskru ve vztahu

heart-159636_1280

Tento článek je jak pro ty, kteří již ve vztahu jsou a rádi by ho oživili, protože mají pocit, že se začíná do jejich vztahu vkrádat rutina a stereotyp, tak i pro ty, kteří jsou SINGLE. Vy, kteří jste bez partnera, se tak můžete lépe připravit na to, až přijde :) Už budete totiž vědět, co dělat ve vašem vztahu pro to, aby neumíral, ale naopak vzkvétal a hrál všemi barvami.

A pokud jsi SINGLE  a ještě nemáš ebook 10 tipů, JAK NAJÍT VYSNĚNÉHO PARTNERA, doporučuji si stáhnout k podrobnému studiu TADY. :) Budu ráda za každou zpětnou vazbu a pokud Ti pomohl najít toho pravého/pravou.

10 tipů, jak najít vysněného partenra

V tomto článku jsem dala dohromady 10 bodů, které právě v mém vztahu jsou tou jiskrou, díky které náš vztah s Míšou vzkvétá a neumírá. Protože to, co ve vztahu se svým partnerem nechceme, je zažívat denní rutinu a stereotyp, proto děláme vše pro to, aby vztah byl živý a zdravý.

Jak to děláme? Sepsala jsem deset bodů, které by mohly napomoci i Tvému vztahu s partnerem, aby jen vzkvétal a byl stále lepší.

Ono těch věcí, které pro čerstvost našeho vztahu děláme, je daleko víc. Avšak to by byl hoooodně dlouhý článek, takže.. Na další tipy se však můžeš těšit v dalším článku nebo videu. Nechci Tě moc zahltit :)

A jdeme na to! Nejlepší bude, když si článek přečteš se svým partnerem (pokud jsi ve vztahu). Pokud ne, tak zatím sama/sám. V budoucnu se můžeš k článku vrátit se svou budoucí/budoucím. 

Každý týden si vyberte jeden bod, který splníte. Takže s chutí do toho. Dobře se bavte a kdybyste měli jakékoliv dotazy, uvítám je. Sem s nimi!

Tipy pro spestření vztahu:

Překvapení

 1. Tento týden jeden pro toho druhého vymyslete nějaké překvapení.Může to být zážitek, dáreček, který koupíte nebo vytvoříte. Odpíchněte se od toho, co vaše drahá polovička má ráda. Je Tvůj přítel nadšený fanoušek fotbalu? Kup mu lístek na fotbalový zápas jeho oblíbeného týmu a jdi tam s ním. Má Tvoje partnerka ráda květiny? Co jí překvapit pugétem jejích oblíbených květin? Buďte vnímaví vůči přáním drahé polovičky. Jedině tak, že budete naslouchat, můžete zjistit, co má váš partner/ka rád/a a čím jí/jeho můžete mile překvapit.

Dlouhý pohled do očí

 1. Jeden den v týdnu si vyhraňte 20 minut času a dívejte si vzájemně dlouze do očí, bez toho, aniž byste uhnuli pohledem. Nedělejte u toho nic jiného. Myšlenky nechte odejít. Nemyslete na to, co dnes bylo v práci nebo co vás zítra čeká.. Věnujte vědomou pozornost drahé polovičce – otvírejte svá srdce. Posílí to vztah, zvýší to důvěru mezi vámi. Můžete u toho vedle sebe ležet na posteli, ať máte pohodlí.

Chvíle plné ztřeštěností

 1. Najděte si tento týden čas na chvíle ztřeštěnosti. Jak to může probíhat? Můžete se třeba začít navzájem lochtat, kousat do různých částí těla (něžně :)) Popusťte uzdu fantazii a vypněte mysl, která by vám mohla diktovat, že toto je už vážně moc :) Dělejte, co vám srdce poradí. To je vždy ta nejlepší volba.

Smějte se spolu

 1. Zkoukněte nějaký srandovní film (komedii) a smějte se u toho spolu- přirozeně. Ne proto, že jsem tu napsala, že to máte dělat :)) Nebo můžete mrknout na nějaká srandovní videa na Youtube. Pokud už jste se spolu dlouho nezasmáli, protože možná váš vztah prochází strnulou fází, tak si ten pocit navoďte díky mediím. Není lepšího způsobu, jak utužit vztah než smích :)) Proto se smějte. Ikdyž přijde v životě nějaká pohnutka, kdy vám zrovna je do smíchu, ale není ta správná chvíle/místo? Nebraňte se tomu. Ikdyž byste chytli záchvat smíchu na ulici. No a co? Víte, kolik dobra tím učiníte i pro ostatní? Skvělý pocit, když uvidíte, že se začnou ostatní smát s vámi :) Ano, smích je tolik nakažlivý a zdravý!

Uvařte dobré jídlo

 1. Vyhraňte si dva dny, kdy jeden pro druhého uvaříte něco speciálního. Může jít o večeři, kdy si budete užívat jídla, které pro vás s láskou ukuchtil ten druhý. Kupte si k tomu dobré pití, co máte oba rádi. Jeden může uvařit véču ve středu, druhý v sobotu. Výběr dnů nechám na vás :)

love-163690_1280

Povídejte si

 1. Zvolte si tento týden jeden den, kdy večer, až se vrátíte z práce, vypnete mobily, televize, počítače a budete si povídat. Spolu. Třeba jen při svitu svíček. Udělejte si příjemnou atmosféru. Není nic hezčího než pozorovat plápolající oheň, nalít si sklenku vína a povídat si s druhým o společných pocitech z vašeho života. Popusťe uzdu i vašim snům/plánům, které jsou důležité pro tvoření ještě zajímavější budoucnosti. Čím víc se o tom totiž mluví, tím víc to přilákáte. 

Udělejte něco speciálního

 1. Tento týden vymyslete něco, čím druhému uděláte hezčí den. Možná nejste zvyklí, že druhému voláte do práce. A co! Udělejte to dneska a popřejte drahé polovičce hezký den skrze zavolání. Nebo pokud vždycky myje nádobí partnerka, umyj ho dneska Ty. Uvidíš, jak jí oči zazáří. Uvedla jsem pouze příklady, může jít o cokoliv. První, co Ti přijde na mysl je to správné. Udělej to! Udělá to obrovské kouzlo v posílení vašeho vztahu. Dělat věci jinak než se očekává.

Koupejte se společně

 1. Jednou za čas je dobré udělat něco netradičního, aby vztah nestagnoval. Pokud máte vanu (ideálně), napusťte si ji plnou pěny a vlezte si do ní oba dva. Povídejte si, nebo jen mlčte a užívejte si ten okamžik. Můžete si s sebou vzít šampaňské s jahodami. Pokud máte jen sprchový kout, můžete si navzájem umýt tělo, sprchovat se. A další činnosti nechám na vaší fantazii :)

Společný víkend mimo domov

 1. Domluvte se na víkendu, který strávíte mimo domov. Můžete prožít víkend aktivně, vzít s sebou kola a projet okolí na nich anebo pokud máte radši turistiku, tak si okolí prošlápněte, zkoukněte tamější památky.. Víkend může být však i ve stylu relaxu. Dopřejte si masáže, saunu, vířivku, bazének.. Takové víkendy je fajn ideálně praktikovat tak čtyřikrát do roka. Avšak fantazii se meze nekladou. Vše je jen na vás dvou. Je to váš víkend, takže by bylo dobré, aby byl pro vás co nejpříjemnější. Takže i četnost je vaše volba.

Polibek při setkání a loučení

10) Tento rituál je fajn si nastavit co nejdříve. Polibek při setkání a také odloučení je klíčový. Udržuje jiskru ve vašem vztahu, nezapomínejte na to!

Doufám, že vám mé tipy na zlepšení vztahu s drahým pomohly rozvířit vlnu čerstvosti ve vašem vztahu. Pokud vás článek zaujal, sdílejte ho mezi své přátele, ať i oni zažívají ve svých vztazích prima chvilky :))

ZAJÍMAVÁ VIDEA: (otevřeš kliknutím na text)

Udělat partnerovi striptýz? Proč ne? 

Návod na šťastný vztah: Odhoď falešné masky!

Chceš zachránit své manželství, partnerství? 

O autorce:

13076864_10206319152279420_355499040150204774_n

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednout ze svého Favorita do Ferrari. :)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a radovat se z lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

V dubnu roku 2015 jsem napsala svůj první ebook 10 tipů jak najít vysněného partnera (psáno dle skutečné události, té mé..)

 

 

 


1 Comment on 10 triků, jak udržet jiskru ve vztahu

 1. Markéta
  Duben 27, 2016 at 8:21 pm (2 roky ago)

  Romi ten text je naprosto báječný…
  Přítele zatím nemám, ale už teď se opravdově těším, až si budeme těmito krásnými gesty zpříjemňovat každý den. :)
  Vždyť na maličkostech přece tolik záleží, a je třeba nechat vztah prokvétat láskou, a nikoliv jen z něj těžit pro sebe <3
  Přeji krásný a láskyplný den :)

  Odpovědět

Leave a Reply

Přejít k navigační liště