10 tipů, jak najít vysněného partnera! Ebook zdarma

bez-pozadí---10-tipů

Již přes 600x staženo.

Ebook Ti zdarma pošlu, pokud o něj zažádáš na kouzlomotivace@seznam.cz, do předmětu zadej „ebook – zdarma“ (Tvůj mail bude využit pouze pro účely webu http://www.romcasedlackova.cz).

Když jsem se sama sebe ptala. Jak bych mohla pomoci ostatním lidem? Vám?

Přišla mi na mysl jednoduchá odpověď! Nejvíc vás zajímají vztahy. Ani se nedivím, protože mě taky! Odjakživa přemýšlím, jak to udělat, aby byl funkční a věřím, že se mi to povede. A už brzy!

Protože v našich životech potkáváme lidi, kteří jsou nám darem nebo zkouškou..

A já těch zkoušek už zažila požehnaně. A vždy člověk se kterým sdílíme své bytí je odrazem nás samých. Co my sami v sobě nemáme stále vyřešeného? Proč se nám opakují stále ty samé situace? Je tu důvod, vždycky je tu odpověď.. Je čas se podívat do svého nitra a přestat obviňovat okolí, že ono za to může.. Jsme to jen my sami, kdo by se měl změnit. Ptát se sami sebe, co můžeme udělat proto, aby… Doplňte si cokoliv si nyní přejete a přijde vám odpověď, buďte vnímaví :-)

Napsat ebook, který už obdrželo přes stovku z vás, mě napadlo ve chvíli, kdy jsem se byla přes oběd projít kolem vody.

Paradoxně mě vždy nějaký fajn nápad přijde na mysl, když jsem v přírodě! Doma se mi to moc nestává. Takže mohu tento způsob vřele doporučit. Pokud nad něčím důležitým přemýšlíte, rozhodujete se. Vyražte ven!

A tak jsem napsala svou první knihu! Elektronickou.. Avšak už dnes vím, mám to napsané i na své kartičce přání, že pro vás napíšu i knihu tištěnou. A bude to best-seller. Silná slova, říkáte si? Vše je v životě možné! Když odhodíme ty věčná ale z mysli! I Ty dokážeš, co si v hloubi srdce přeješ a může to být cokoliv. Skočit padákem? Odstěhovat se na Aljašku? Nebo založit organizaci na ochranu zvířat?

Život je v našich rukou! A tak jsem přispěla svoji troškou do mlýna.

A napsala ebook Jak najít vysněného partnera. Protože já sama ho našla. Byť spolu v současnosti již nejsme ve vztahu, máme v pohodě vztah, a já si tak mohla zažít to „zhmotnění přání“, kdy jsem si přilákala do svého života člověka – osudového partnera. Jak jsme se vlastně seznámili? To si můžeš přečíst v tomto článku. :-)

Takže když jsem přemýšlela, jak ebook napsat, bylo to jasné!

Napíšu jednotlivé kroky, které mě samotné tenkrát pomohly! A předám je dál – vám.

A tak jsem to uskutečnila a koncem dubna 2015 jsem svou knihu vydala! Za pomoci mé kamarádky Verči, která mi s knihou pomohla technicky, protože se přiznám, že grafika a tak dále není má silná stránka. Takže Veru, ještě jednou Ti děkuji za Tvou pomoc, které si vážím!

A tak je ebook na světě. Už jsem od vás dostala ohlasy, které s vámi posdílím níže, abyste se sami mohli přesvědčit, zda je ebook vhodný zrovna pro Tebe.

032

Pokud jsi v situaci, kdy: 

1) jsi single, ráda bys do svého života zajímavého partnera, který bude dle Tvých představ

2) jsi sice ve vztahu, ale cítíš, že to není to pravé ořechové (už si nepřeješ ve vztahu pokračovat, necítíš to tak..)

3) nemáš se ráda, svůj život ti přijde marný (protože tím, že budeš mít partnera po svém boku, nevyřeší Tvé osobní problémy…)

Pak stojí za to si o knihu napsat! Na email kouzlomotivace@seznam.cz, do předmětu zadej „ebook – zdarma“ a já Ti knihu obratem pošlu na Tvůj uvedený mail.

A zde sdílím recenze od ctěných čtenářek, které jsem obdržela emailem :)

Markéta píše: 

Ahoj Romi,

Tvůj e-book jsem přečetla jedním dechem téměř najednou, a musím říct, že je vážně úžasný. Tolik inspirativní… Se svým bývalým jsem se rozešla před 2 lety, protože jsem cítila, že prožívám něco, co opravdu nechci, a věřila jsem, že si zasloužím být opravdu šťastná, naplněná a (za)milovaná. Být prostě s mužem, který je pro mě ten pravý s velkým P. Jsem už tedy 2 roky sama, ale cítím, jak moc jsem se za tu dobu naučila, prozřela a objevila tolik dříve nepoznaného a pro harmonický vztah důležitého.

Takže i přes to, že už si tolik přeju sdílet své štěstí s někým úžasným a ono se pořád nic neděje, neztrácím naději a víru, a jsem vděčná za všechen čas, který jsem měla sama pro sebe, ve kterém jsem mohla růst a poznávat svá omezení a překážky. Jsem odhodlaná veškeré poznání využít i v reálném vztahu, a i díky Tvému e-booku se už tolik těším, až se ten můj milovaný princ objeví, a budeme spolu nekonečně šťastní :) Protože teď už vím, že je opravdu důležité věřit, že se skutečně potkáme, a taky že si ho (a taky on mě :o) naprosto zasloužím. Bez jakýchkoli pochybností :) Mockrát Ti děkuji. S pozdravem Markéta.

Erika píše: 

Romi, mockrát děkuju!!! Úžasné, co jsi dokázala..! Skvělá a jedinečná jsi!! Smekám klobouk a posilám hlubokou poklonu… Přečetla jsem to jedním dechem a některých Tvych rad se držim již déle.. Nástěnku mám taky, jenom se musim naučit mít sebe více ráda.. Zatim mám pořád jiné na prvním místě..:(  ale hned na tom začnu pracovat.. To dám a hned pak se chci s Tebou podělit o zážitky… Jsi báječná a děkuju, že Tě mam a znam..:)  pěkný večer a ještě krásnějsi víkend.. Erča

Petr píše: 

Čau Romčo, děkuji Ti za e-book. Zrovna mám za sebou bod č.1. Hezky napsané. Tímto objednávám knihu č. 2. Těším se. Ať Ti jdou řádky lehce od ruky.
Měj se fajn.

Linda píše: 

Ahoj Romčo, děkuji za knížku. Už jsem ji dočetla a máš zajímavé postřehy. Obdivuji, jak dokážeš psát tak bezprostředně a jako velký snílek :) Trošku v něčem jako teprv čtrnáctiletá dívka :) Z Tvé práce je poznat, jak jsi neuvěřitelně hodný člověk, jsem ráda, že takoví lidé ještě stále jsou :) Můžu se zeptat, zda o tuto knížku mají zájem i muži? Myslím, že poznat pravého partnera chtějí hlavně ženy. Nebo je to půl napůl? Opravdu děkuji za Tvůj přínos, že lidem pomáháš, moc ti fandím.

Má odpověď: Ano, mají o ni zájem i muži :-) Romi
Verča V. píše: 

Ahoj Romi, :-)

díky za Tvoje psaníčko, za Tvoji knížku, jsi skvělá, mám Tě ráda. Je to jak píšeš, víš že já si cestou „jak najít toho pravého“ už prošla, tudíž mohu konstatovat, že je to opravu tak…. nelpět, věnovat se sama sobě, popřípadě dětem, které tě potřebují, mít se ráda….a ono jsou to někdy opravu těžké věci, i když znějí jednoduše. Jde o to si jimi projít, a uvědomit si je, pak zpětně vidíš. Nejhorší je samozřejmě procházet si “ obdobím“, kdy nevíš…., ale i to je důležité.
„Život je krásnej“ , to řekla moje maminka mojí dceři, když se narodila, a stále plakala, a po těchto slovech byla jako vyměněná.:-)
No a představ si, mamince je 74 let, a i nyní když můj tatínek před 4 roky odešel na jiný svět, žije spokojený život po boku nového pána. Chodí spolu tančit, jezdí na výlety, chodí na houby, ..:-) super. Jde to v každém věku, překážky jsou, ale pouze v našich hlavách 😀
Srdečně zdraví Veronika
Agáta píše: 
Zdravím, knížka úžasná… To pošlapané sebevědomí je třeba napravit a hlavně od mamky, jak pořád poslouchám, že jsem k ničemu,že to nezvládnu, že na to nemám.. Z toho jsou deprese… Pak lítaly i facky, až jsem řekla dost! Je mi 40, ale ono to v člověku zůstane. Věřit je potřeba, bez toho by to nešlo.

 

cropped-cropped-detail1.jpg

O autorce: 

Jmenuji se Romča Sedláčková a pomáhám lidem měnit jejich myšlení, díky čemuž pak přesednou ze svého Favorita do Ferrari. :-)

Pod pojmem „Ferrari“ si můžete představit cokoliv. Šťastné partnerství, mít více peněz, spokojenou rodinu, být oblíbený mezi ostatními..

Díky tomu, že jsem dřív žila vystresovaný a nenaplněný život, dnes vím, co jsem musela změnit a nyní si mohu užívat každého dne naplno a užívat si lásky, která je kolem nás. Mým poselstvím je předat toto uvědomění dál do světa lidem, kteří si přejí šťastné partnerství, skvělou práci a hojnost financí! Zkrátka cokoliv si doplníš sem ………………… To, proč to teď nemáš je jen ve Tvé mysli!

 


Leave a Reply

Přejít k navigační liště